Materace medyczne i rehabilitacyjne

Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa. Podobnie jak materac odleżynowy, ze względu na właściwości zdrowotne, to podstawowy element łóżka osób chorych. Nasz sklep z materacami oferuje certyfikowane produkty, które mogą wykorzystać szpitale i ośrodki rehabilitacyjne.

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Materace rehabilitacyjne dla osób ze schorzeniami kręgosłupa

Stres, siedzący tryb życia oraz brak aktywności fizycznej znacząco wpływają na stan naszego zdrowia. Ból kręgosłupa to schorzenie dotykające wielu ludzi. Materace medyczne zapewniają właściwe podparcie całego ciała i kojąco wpływają na kręgosłup. Odciążają go, niwelują napięcie w mięśniach oraz poprawiają krążenie. Dzięki nim nocny odpoczynek regeneruje organizm oraz gwarantuje komfort i wygodę. W naszej ofercie znajdują się materace rehabilitacyjne uznanych i cenionych producentów, m.in.:

 • Janpol,
 • Mollyflex,
 • Hilding,
 • Perdormire.

Każdy materac do łóżka rehabilitacyjnego posiada certyfikaty potwierdzające, że są to produkty pozwalające zapobiegać i leczyć schorzenia kręgosłupa. 

Materac ortopedyczny dopasowany do potrzeb

Materace na łóżko rehabilitacyjne cechują się dużą elastycznością punktową. Obszary o różnej twardości pozwalają na maksymalne dopasowanie się materaca do kształtu i pozycji ciała. Ze względu na równomierne wsparcie, materac rehabilitacyjny do spania firm takich jakHilding, Janpol czy Mollyflex to idealny wybór dla osób zmagających się z problemami związanymi z krążeniem oraz ciśnieniem krwi. Rozwój dziecka trwa również w trakcie jego snu. Węższy model o właściwościach ortopedycznych umożliwi właściwą profilaktykę już od najmłodszych lat, dlatego nasze materace oferujemy także w wariantach odpowiednich dla dzieci. Pełna oferta obejmuje miękkie, średnie i twarde materace rehabilitacyjne o wymiarach:

 • 80 x 200 cm, 
 • 90 x 200 cm,
 • 100 x 200 cm,
 • 120 x 200 cm,
 • 140 x 200 cm,
 • 160 x 200 cm,
 • 180 x 200 cm,
 • 200 x 200 cm.

Materac na łóżko rehabilitacyjne i ortopedyczne to konstrukcja składająca się z surowców najwyższej jakości, dlatego też cena jest nieco wyższa od ich zwykłych, tradycyjnych odpowiedników. Odpowiednia wentylacja pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza, co uniemożliwia rozwój bakterii, grzybów bądź roztoczy. Materace do łóżka rehabilitacyjnego znajdą zastosowanie także w przypadku osób borykających się z alergiami.

Oferujemy materace rehabilitacyjne do spania o wytrzymałej i mocnej konstrukcji, które można łączyć ze stelażami sterowanymi ręcznie lub elektrycznie, dostępnymi w naszym sklepie. Nasza bogata oferta zawiera również materace z kokosem, sprężynowe, piankowe, lateksowe oraz poduszki o właściwościach zdrowotnych. Dostarczamy produkty pochodzące od czołowych producentów na rynku. Każdy z nich jest gwarancją precyzyjnego i solidnego wykonania.

 

Filtruj ofertę (20 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

641 zł - 3 600 zł

Rodzaj lateksu

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.