Poduszki do spania

Odpowiednio wyposażone łóżko jest gwarancją bezpiecznego i zdrowego odpoczynku nocnego. Bardzo ważne jest dobranie elementów maksymalnie dopasowanych do potrzeb i preferencji użytkownika.

Oferujemy wysokogatunkowe poduszki pochodzące od czołowych producentów, które stanowią właściwe podparcie dla głowy, szyi oraz ramion.

Poduszki bezpieczne dla zdrowia człowieka

Nasze poduszki wypełnione są specjalnym wkładem, który nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu, roztoczy i bakterii. Niezależnie od modelu, każdy z nich cechuje się antyalergicznym charakterem, użytkowany może być zatem przez alergików, osoby zmagające się ze schorzeniami dróg oddechowych bądź przewlekle chore, które większość czasu są zmuszone spędzać w łóżku. Doskonale miękki i puszysty materiał zapewnia regenerację naszym mięśniom.

Poduszki podpierające głowę, szyję i ramiona

Poduszki idealnie sprawdzą się podczas letnich, upalnych dni oraz chłodniejszych miesięcy. Odpowiednia wentylacja powietrza i prawidłowa absorpcja wilgoci sprawiają, że sen jest przyjemny oraz komfortowy. Bogaty wachlarz produktów pozwala na dobranie idealnego modelu do indywidualnych potrzeb. Łatwość utrzymania poduszki w czystości sprawia, że zastosowana może być ona w warunkach domowych bądź szpitalnych. Doskonałe dopasowanie poduszki do ułożenia ciała gwarantuje spokojny i bezpieczny sen. Nasze produkty umieszczone mogą być w łóżku dziecka, nastolatka, osoby dorosłej bądź starszej. Poduszka w połączeniu z puszystą kołdrą zapewnia prawidłowe warunki naszemu ciału podczas nocnego odpoczynku. Solidna konstrukcja nie traci z czasem swojego kształtu, zachowując nieustannie swój pierwotny stan.

Filtry (32 produkty)

Producent

Cena

144 zł - 991 zł

Rozmiar poduszek

Szerokość (cm)

40 - 72

Głębokość (cm)

28 - 50

Wysokość (cm)

8 - 14

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.