materac piankowy nuvola lusso
materac termoelastyczny
 • -20%
materac piankowy nuvola lusso
materac termoelastyczny

Materac NUVOLA Lusso

2 536 zł 3 170 zł -20%
Brutto
Pozostały czas
Rozmiar
 • 80x200
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200
Dodatkowy TOPPER wewnętrzny
 • bez toppera
 • Olmosoff
 • Visco
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Materac NUVOLA Lusso


NUVOLA Lusso jest środnio twrdym materacem. Daje wysoki komfort użytkowania. Materiały użyte do produkcji zostały odpowiednio dobrane, wyselekcjonowane materiały dbają o prawidłową wentylację materace, usuwając nadzmiar ciepła i wilgoci. Konstrukcja wkładu wykonana jest z trzech warstw. Dają one poczucie komfortu, są odporne na odkształecenia, zachowując przy tym właściwą elastyczność. Głównym atutem tego materaca jest innowacyjna pianka Visco i-fo@m, która swj strukturze posiada kapsułki żelowe. Ich zadaniem jest ochrona śpiących osób przed wahaniami temperatur.

Odpowiednia twardość umożliwoa równomierne rozłożenie ciężaru ciała, bardzo dobrze dopasowując się do kształtu ciała, jednocześnie nie dając uczucia twardości, czy zapadania się. Rdzeń i pokrowiec zostały zaprojektowane tak, aby chronić przed przegrzaniem, bólem, czy nieprzyjemnymi zapachami. Dają jednocześnie uczucie świeżości i komfortu po przespanej nocy.

Pokrowiec materaca NUVOLA Lusso jest wykonany z włókna celulozowego - wiskoza. Pochłania 50% więcej wilgoci jak bawełna, jednocześnie znacznie szybciej odprowadza ją na zewnątrz. Tworzy idealny mikroklimat. Boczny pas 3D zwiększa wentylację, zapobiega powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Opcjonalnie materac może być wyposażony w dodatkowy TOPPER wewnętrzny. Umieszony jest on pomiędzy wkładem, a pokrowcem. Nadaje dodatkową miękkość i sprężystość materaca, zwiększając komfort i dopasowanie. TOPPER wewnętrzny dostępny jest w dwóch opcjach:

 • pianka Visco Elastic Piramidal Shape o gęstości 45 kg/m3, podnosi komort snu
 • Olmosoff o gęstości 35 kg/m3, nadaje sprężystość oraz zwiększa przewiewność materaca

TOPPER wewnętrzny zwiększa wysokość zamówienia o około 4 cm.

Materac NUVOLA Lusso jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Wysokość materaca: około 26 cm

produkt medycznypianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychsystem wentylacjiwłókno antyalergiczne10 letnia gwarancja na wkład materaca

Budowa materaca

budowa materaca nuvola lusso

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec Nuvola Lusso

Pokrowiec Nuvola Lusso

Pokrowiec materaca wykonany jest z włókna celulozowego (wiskoza). Tkanina pochłania o 50% więcej wilgoci od tradycyjnej bawełny i znacznie szybciej odprowadza ją na zewnątrz, tworząc przy tym bardzo dobry mikroklimat. Boczny pas, wykonany jest z materiału 3D, zwiększa przewiewność materaca, zapobiega powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Pokrowiec pikowany jest dodatkowo przewiewną pianką Polyge o wysokości 2 cm, która bardzo dobrze odprowadza wilgoć oraz pianką I-fo@m, o wysokości 2 cm, z kapsułkami żelowymi PCM, które odpowiednio regulują temperaturę.

Pokrowiec z efektem chłodzenia.

Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC. Wygodne uchwyty ułatwią ułożenie materaca we właściwym miejscu.

Komfort - skala twardości

twardość materaca nuvola lusso

Atesty i certyfikaty

certyfikaty nuvola lusso

OEKO-TEX® Standard 100

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

CertiPUR™

Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

Wypełnienie pokrowca - przewiewna pianka Polygel o wysokości 2 cm odprowadzająca wilgoć oraz pianka Visco I-fo@m o wysokości 2 cm z kapsułkami żelowymi PCM do regulacji temperatury. Pokrowiec z efektem chłodzenia.

OLMO® MEMORY BIO CRYSTAL

Pianki Bio Crystal zawierają kryształy, które emitują energię w postaci światła i wibracji w ilości odpowiedniej dla naszego organizmu. Osoby wypoczywające na materacach zawierających kryształy mają bardziej rozluźnione mięśnie i układ nerwowy, co pozwala na lepszy wypoczynek nawet w krótkim okresie. Kryształy są wieczne i niełamliwe, dlatego korzystne właściwości pianek Crystal są trwałe.

Olmo Giuseppe SpA jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych pian poliuretanowych. Najnowocześniejsze i stale aktualizowane technologie produkcji, badania innowacyjnych produktów pod względem wydajności i niezawodności, kontrolowana i certyfikowana jakość oraz nieustanne zaangażowanie w pełną ochronę środowiska to zasady obowiązujace w firmie od jej założenia w lata 50-tych. XX wieku. Z tego powodu Olmo Giuseppe SpA jest czymś więcej niż wielką firmą zorientowaną na postęp, ale przewodnim punktem odniesienia dla swojego sektora.

Wysokość (cm)
26
Twardość materaca
H3 (średni)
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
Pianka Viscofoam Waterlily o wysokości 7,5 cm
Wkład materaca - środek
Pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 7,5 cm
Wkład materaca - dół
Pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 7 cm
Pokrowiec
Nuvola Lusso
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Mollyflex
Wyrób medyczny
Tak
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć