materac sprężynowy z kokosem hilding
materac sprężynowo kokosowy pasodoble hilding
  • -20%
materac sprężynowy z kokosem hilding
materac sprężynowo kokosowy pasodoble hilding

Materac Pasodoble

1 303 zł 1 629 zł -20%
Brutto
-20% rabatu od najniższej ceny z 30 dni przed obniżką: 1 629 zł W porównaniu do najniższej obniżki 30 dni przed obniżką : 1 303 zł
Wybierz rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Pokrowiec
  • Tencel
  • Velvet
Wysyłka do 21 dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Opis

Pasodoble to materac, który polecamy osobom o wyższej wadze lub lubiącym nieco twardsze podłoże snu. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która podnosi twardość, zachowując przy tym jednocześnie sprężystość i elastyczność. Po drugiej stronie zostało zastosowane naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca. Obie warstwy charakteryzują się wyjątkową przewiewnością, dzięki czemu wkład bardzo dobrze oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem, po obu stronach znajduje się pianka Flexifoam, gwarantuje ona dodatkową elastyczność oraz optymalną miękkość. Dzianina pokrowca wykonana z naturalnych włókien, jest o 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych tkanin, a taśma 3D w pokrowcu Velwet poprawia wentylację wkładu. Materac Pasodoble uzyskał status produktu medycznego, doskonale sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych. Zapewnia solidne wsparcie i stabilne podłoże snu niezależnie od wagi ciała.

Rdzeniem materaca są sprężyny kieszeniowe o 7 zróżnicowanych strefach twardości, bezpośrednio na wkładzie sprężynowym z jednej strony znajduje się warstwa kokosu, z drugiej włókna sizal. Obie warstwy, w różnym stopniu usztywniają rdzeń materaca. Po obu stronach zastosowano 3 cm warstwę pianki Flexifoam. Takie rozwiązanie powoduje, że materac jest twardy, jednak jego wierzchnia warstwa jest dość elastyczna i sprężysta.

Wysokość materaca w pokrowcu Velvet wynosi około 24 cm, w pokrowcu tencel około 23 cm.

gwarancja 15 lat7 stref twardościsprężyna kieszeniowapianka flexifoamlateksowane włókno kokosowewłókno sizalzamek rozdzielczypranie do 60materac antyalergicznydwie twardośćiwentylacjauchwyt w pokrowcumaterac dwustronnymaterac prozdrowotny

Charakterystyka pokrowców

pokrowiec tencel

Pokrowiec Tencel
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.


pokrowiec velvet

Pokrowiec Velvet
Wyjątkowo miękki i bardzo delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex to wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom umieszczonym w pokrowcu, które stopniowo pękają i uwalniają probiotyki zwalczające alergeny, powodujące alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.

Komfort - skala twardości

Pokrowiec Tencel lub Velvet
twardość materaca pasodoble

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Szczegóły produktu

Wysokość (cm)
23
24
Twardość materaca
H4 (twardy)
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
sprężynowy
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe 7 stref
Wkład materaca - góra
pianka Flexifoam o wys. 3 cm, włókno kokosowe
Wkład materaca - środek
sprężyny kieszeniowe 7 strefowe
Wkład materaca - dół
pianka Flexifoam o wys. 3 cm, włókno Sizal
Pokrowiec
Tencel lub Velvet
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
15
Gwarancja na wkład materaca (lata)
15
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Wyrób medyczny
Tak
Promocja
20

Załączniki

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.