materac moreno
materac piankowy visco
  materac moreno
  materac piankowy visco

  Materac MORENO

  2 580 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Materac MORENO

  Moreno to produkt gwarantujacy relaks i wypoczynek. Jest to tzw. materac pasywny. Górna warstwa materaca wykonana jest z pianki Visco Pneumatic, która bardzo dobrze podtrzymuje ciało, równomiernie rozkładając punkty nacisku, redukując efekt naprężenia. Takie właściwości zapewniają wyjątkowe podparcie dla kręgosłupa oraz poprawiają krążenie krwi i relaksują zmęczone mięśnie. Dolna warstwa wykonana z pianki Polilatex jest odpowiedzialna za stabilne podparcie.

  Materac Moreno jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

  Wysokość materaca: około 24 cm

  produkt medycznymiekki dotykpianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanych10 letnia gwarancja na wkład materaca

  Budowa materaca

  budowa materaca moreno

  Charakterystyka pokrowca

  pokrowiec moreno

  Pokrowiec Moreno

  Pokrowiec materaca wykonany jest z bawełny organicznej z dodatkiem oleju arganowego, nazywanego złotem Maroka. Posiada właściwości nawilżające i regenerujące skórę. Bawełna organiczna bardzo dobrze pochłania wilgoć, dbając o mikroklimat podczas snu.

  Pokrowiec pikowany jest dodatkowo 2 cm warstwą pianki Visco, która podnosi komfort materaca, dając uczucie miękkości i komfortu.

  Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC.

  Komfort - skala twardości

  twardość materaca moreno

  Atesty i certyfikaty

  certyfikaty moreno

  OEKO-TEX® Standard 100

  Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

  CertiPUR™

  Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

  Organic Cotton

  Bawełna organiczna pochodzi z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, ale przede wszystkim uprawiana jest bez użycia chemicznych nawozów i pestycydów. Na etapach obróbki bawełny (faktura, barwienie, wykończenie, itp.) nigdy nie używa się substancji, które mają jakikolwiek negatywny wpływ na środowisko.

  Szczegóły produktu

  Wysokość (cm)
  24
  Twardość materaca
  H2/H3 (miękki/średni)
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  piankowy
  Rodzaj pianki
  termoelastyczna
  Wkład materaca - góra
  pianka Viscofoam Pneumatic o wysokości 6 cm
  Wkład materaca - dół
  pianka Polilatex wysokoelastyczna o wysokości 15 cm
  Pokrowiec
  Moreno
  Forma dostarczanego materaca
  rolowany
  Gwarancja (lata)
  10
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  10
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Producent
  Mollyflex
  Wyrób medyczny
  Tak

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć