materac moreno
materac piankowy visco
materac moreno
materac piankowy visco

Materac MORENO

2 360 zł
Brutto
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Materac MORENO

Moreno to produkt gwarantujacy relaks i wypoczynek. Jest to tzw. materac pasywny. Górna warstwa materaca wykonana jest z pianki Visco Pneumatic, która bardzo dobrze podtrzymuje ciało, równomiernie rozkładając punkty nacisku, redukując efekt naprężenia. Takie właściwości zapewniają wyjątkowe podparcie dla kręgosłupa oraz poprawiają krążenie krwi i relaksują zmęczone mięśnie. Dolna warstwa wykonana z pianki Polilatex jest odpowiedzialna za stabilne podparcie.

Materac Moreno jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Wysokość materaca: około 24 cm

produkt medycznymiekki dotykpianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanych10 letnia gwarancja na wkład materaca

Budowa materaca

budowa materaca moreno

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec moreno

Pokrowiec Moreno

Pokrowiec materaca wykonany jest z bawełny organicznej z dodatkiem oleju arganowego, nazywanego złotem Maroka. Posiada właściwości nawilżające i regenerujące skórę. Bawełna organiczna bardzo dobrze pochłania wilgoć, dbając o mikroklimat podczas snu.

Pokrowiec pikowany jest dodatkowo 2 cm warstwą pianki Visco, która podnosi komfort materaca, dając uczucie miękkości i komfortu.

Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC.

Komfort - skala twardości

twardość materaca moreno

Atesty i certyfikaty

certyfikaty moreno

OEKO-TEX® Standard 100

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

CertiPUR™

Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

Organic Cotton

Bawełna organiczna pochodzi z roślin niezmodyfikowanych genetycznie, ale przede wszystkim uprawiana jest bez użycia chemicznych nawozów i pestycydów. Na etapach obróbki bawełny (faktura, barwienie, wykończenie, itp.) nigdy nie używa się substancji, które mają jakikolwiek negatywny wpływ na środowisko.

Wysokość (cm)
24
Twardość materaca
3
średni
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
pianka Viscofoam Pneumatic o wysokości 6 cm
Wkład materaca - dół
pianka Polilatex wysokoelastyczna o wysokości 15 cm
Pokrowiec
Moreno
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Mollyflex
Wyrób medyczny
Tak
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć