Stelaże z regulacją elektryczną

Szukasz solidnego i funkcjonalnego stelaża do łóżka? Stawiasz na komfort i wygodę? Stelaże do łóżka elektryczne to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Stelaż elektryczny pod materac jest przede wszystkim wygodny - możesz zmieniać pozycję ciała bez konieczności używania siły, a nawet wstawania z łóżka. Jeśli zatem cenisz sobie komfort i funkcjonalność, wybierz stelaż do łóżka podnoszony elektrycznie.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Stelaże z regulacją elektryczną - dopasowane do indywidualnych potrzeb

Nasze elektryczne stelaże do łóżek zapewnią Ci wygodę oraz spokojny sen i odpoczynek. Stelaże do łóżek regulowane elektrycznie posiadają wiele zalet:

  • Wykonane są z różnych rodzajów drewnianych listewek, których duża liczba powoduje, że stelaż jest bardzo giętki. Umożliwia to połączenie go z wszelkimi materacami elastycznymi.
  • Elektryczne stelaże pod materac pozwolą Ci na dowolną zmianę wysokości wezgłowia materaca przy pomocy poręcznego pilota.
  • Stabilne podłoże stelaża stanowi oparcie dla całego ciała, a dodatkowa regulacja twardości w odcinku lędźwiowym zapewni Ci lepsze dopasowanie ułożenia materaca na stelażu do Twoich preferencji.

Stelaże z regulacją elektryczną dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do łóżka o każdym wymiarze.
Nasz sklep z materacami oferuje również stelaże bez regulacji. Możesz zdecydować się także na stelaż do łóżka regulowany ręcznie, który dopasujesz do każdego rodzaju materaca. Sprawdź nasze produkty i wybierz stelaż odpowiedni dla siebie!

Filtry (28 produkty)

Producent

Rozmiar

Wysokość (cm)

Ilość listew

Pas wzmacniający

Regulacja twardości

Regulacja zagłówka

Regulacja podnóżka

Rodzaj drewna

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.