Stelaże z regulacją elektryczną

Solidny stelaż gwarantuje odpowiednie podparcie dla materaca. Ważne jest, aby wykonany był z mocnych oraz wytrzymałych materiałów, które gwarantować będą bezpieczny wypoczynek nocny. Oferujemy stelaże z regulacją elektryczną dedykowane osobom, którym zależy na większym komforcie i wygodzie snu.

Pozostały czas
Stelaże z regulacją elektryczną

Stelaż Family Moto

Hilding
991 zł 1 239 zł
Pozostały czas
Stelaże z regulacją elektryczną

Stelaż Select Moto

Hilding
1 671 zł 2 089 zł
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Stelaże elektryczne dopasowane do indywidualnych potrzeb

W zależności od modelu stelaż wykonany może być z różnych rodzajów drewnianych listewek, które połączone są ze sobą odpowiednimi elementami. Ich wystarczająca ilość oraz giętkość umożliwiają połączenie stelaża ze wszelkimi materacami elastycznymi. Stelaż elektryczny o właściwościach zdrowotnych doskonale sprawdzi się w łóżku osoby przewlekle chorej, która większość swojego czasu zmuszona jest spędzać w pozycji leżącej. Możliwość dowolnej zmiany wysokości zagłówka bądź podnóżka przy pomocy poręcznego pilota zwiększa jakość snu. Stabilne podłoże stanowi oparcie dla całego ciała, a dodatkowa regulacja twardości w odcinku lędźwiowym zapewnia lepsze dopasowania stelaża do potrzeb i preferencji użytkownika.

Stelaże z regulacją elektryczną o różnych wymiarach

Stelaże z regulacją elektryczną dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu umieszczone mogą być w łóżku o każdym wymiarze. Łatwy i szybki montaż stelaża nie wymaga posiadania szczególnym umiejętności. W naszej ofercie znajdują się również stelaże bez regulacji oraz z regulacją ręczną, które użytkowane mogą być w połączeniu z każdym rodzajem materaca. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w łóżkach umieszczonych w szpitalach, klinikach lub ośrodkach zdrowia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć