Materace na stelażu

Materace ze stelażem to wygodne rozwiązanie na komfortowe miejsce do spania. Wygoda, z jaką wiąże się wybór materaca z wbudowanym stelażem jest nieopisana. Taki materac możesz położyć na ziemi, lub przytwierdzić do niego dodatkowe nogi. W tym wypadku nie ma obowiązku inwestowania w dodatkową ramę łóżka!

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Najwygodniejsze materace ze stelażem

Materac z wbudowanym stelażem z jednej strony obłożony jest wygodnym obiciem do spania (wybór wkładu materaca jest opcjonalny), a z drugiej trwałą ramą drewnianą z poprzecznie zamontowanymi listewkami, które stanowią doskonałe oparcie materaca. Materace ze stelażem dostępne są w wielu rozmiarach. To materace takie jak np.:

  • materac ze stelażem 160x200

  • materac na stelażu 140x200

  • materac ze stelażem 90x200

  • materac na stelażu 80x200

Materac na stelażu drewnianym to wygodna alternatywa tradycyjnego materaca bez stelaża. Decydując się na materace ze stelażem z naszej oferty stawisz na najwyższa jakość w przystępnej cenie. Każdy element, z którego zbudowany jest materac - obicie, stelaż, wkład (czyli wypełnienie) wyróżnia najwyższa jakość, która przekłada się na wysoki komfort snu.

Jeżeli materac z wbudowanym stelażem nie jest jedynym produktem, którego aktualnie szukasz - sprawdź, co oferuje nasz sklep z materacami. W ofercie znajdziesz profesjonalne i wygodne materace, takie jak no. materace z kokosem, piankowe, lateksowe i wiele innych.

Filtruj ofertę (1 produkt)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

920 zł - 921 zł

Typ materaca

Rodzaj materaca

Rodzaj sprężyn

Rodzaj pianki

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.