materac termoelastyczny argento therapy
materac piankowy mollyflex
materac termoelastyczny argento therapy
materac piankowy mollyflex

Materac ARGENTO Therapy

6 790 zł
Brutto
Wybierz rozmiar
 • 80x200
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200
Dodatkowy TOPPER wewnętrzny
 • bez toppera
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Opis

Materac AGRENTO Therapy


ARGENTO Therapy jest materacem o podwyższonej twardości. Dedykowany dla osób, które nie lubią nadmiernego zapadania się w materac oraz dla często zmieniających pozycję podczs snu. Zmiana pozycji na twardszym podłożu jest dużo łatwiejsza i nie wymaga wysiłku. Sztywność materaca zapewnia dolna część wkładu, wykonana z wysokoelastycznej pianki Polilattex® firm, o gęstości 32 kg/m3 oraz stabilnośi 3.6 KPA, o wysokości 19 cm. Wierzchnia warstwa wkładu wykonana jest z pianki Viscofoam Pneumatic®, o gęstości 50 kg/m3 oraz stabilności 1.9 KPA, o wysokości 2 cm. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, zwiększając komfort snu, a także zapewnia punktowe rozłożenie nacisku.

Opcjonalnie materac może być wyposażony w dodatkowy TOPPER wewnętrzny. Umieszony jest on pomiędzy wkładem, a pokrowcem. Nadaje dodatkową miękkość i sprężystość materaca, zwiększając komfort i dopasowanie. TOPPER wewnętrzny dostępny jest w dwóch opcjach:

 • pianka Visco Elastic Piramidal Shape o gęstości 45 kg/m3, podnosi komort snu
 • Olmosoff o gęstości 35 kg/m3, nadaje sprężystość oraz zwiększa przewiewność materaca

TOPPER wewnętrzny zwiększa wysokość zamówienia o około 4 cm.

Materac Argento Therapy jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Wysokość materaca: około 26 cm

produkt medycznypianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćmaterac posiada warstwę pianki miękki dotykekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychnośność materaca do 150 kg10 letnia gwarancja na wkład materaca

Budowa materaca

budowa materaca argento therapy

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec SilverSafe

Pokrowiec SilverSafe

Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny SilverSafe, jej struktura posiada impregnację srebrem. Srebro zapewnia właściwą ochronę przed groźnymi dla nas mikroorganizmami, takimi jak: bakterie, roztocza oraz grzyby. Pokrowiec pikowany jest dwoma rodzajami pianek. Pierwsza, to materiał I-fo@m, jest innowacyjną technologią, która pozwala łączyć piankę z żelem. Dzięki temu, otrzymujemy aktywny efekt regulacji temperatury podczas snu. Druga warstwa pianki to Polygel, miękki sprężysty i przewiewny materiał podnoszący komfort snu a także zwiększający odprowadzanie wilgoci z materaca.

Skład pokrowca: srebro, karbon, włókno antyalergiczne, wiskoza, poliester.

Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC. Wygodne uchwyty ułatwią ułożenie materaca we właściwym miejscu.

Komfort - skala twardości

twardość materaca argento therapy

Atesty i certyfikaty

certyfikaty argento therapy

OEKO-TEX® Standard 100

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

CertiPUR™

Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

Wypełnienie pokrowca - przewiewna pianka Polygel o wysokości 2 cm odprowadzająca wilgoć oraz pianka Visco I-fo@m o wysokości 2 cm z kapsułkami żelowymi PCM do regulacji temperatury. Pokrowiec z efektem chłodzenia.

Pokrowiec materaca Argento Therapy wykonany jest z innowacyjnej dzianiny Silver Safe, która zawiera wiskozę z dodatkiem srebra i karbonu. To połączenie ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu się we wnętrzu materaca, a także ma działanie antybakteryjne i antystatyczne.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Szczegóły produktu

Wysokość (cm)
26
Twardość materaca
H4 (twardy)
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
pianka Viscofoam Pneumatic o wysokości 2 cm
Wkład materaca - dół
pianka wysokoelastyczna Polilattex firm o wysokości 19 cm
Pokrowiec
SilverSafe
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Mollyflex
Wyrób medyczny
Tak

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.