Ergonomiczne

Komfort nocnego odpoczynku zależy od wielu czynników – materacu, stelaża lub poduszek. Odpowiednie ich dobranie zwiększa jakość snu, zapewniając zdrowe odprężenie. Głowa, szyja, ramiona oraz kręgosłup muszą znajdować się w prawidłowej pozycji. Poduszki ergonomiczne umożliwiają właściwe podparcie naszego ciała. Znacząco wpływają na napięcie oraz rozluźnienie mięśni.

Pokazano 1-15 z 18 pozycji

Poduszki ergonomiczne – spokojny i bezpieczny sen

Oferujemy bogatą ofertę poduszek wykonanych z wysokiej jakości tworzyw. Stworzone zostały z myślą o maksymalnym zaspokojeniu potrzeb oraz indywidualnych preferencji użytkowników. W zależności od modelu poduszka doskonale dopasowuje się do różnych pozycji ciała. Uniwersalny charakter produktu pozwala na zastosowanie go podczas spania, siedzenia lub używania w samochodzie. Poduszka ergonomiczna umożliwia spokojne przespanie nocy, dzięki czemu rano budzimy się pełni sił i witalności. Wielogodzinne podróże bywają szczególnie uciążliwe. Ciało ułożone w niewygodnej pozycji zaczyna być nieprzyjemnie obolałe. Wyprofilowana poduszka daje ulgę zmęczonym mięśniom, niwelując ich napięcie.
Poduszka idealna dla każdego
Poduszki ergonomiczne to doskonały wybór dla osób cierpiących na różnego typu schorzenia. Chorzy spędzają niekiedy w łóżku wiele godzin, a leżąca pozycja z czasem staje się męcząca. Warto wówczas zadbać o maksymalne dostosowanie otoczenia do chorego. Komfortowa poduszka, wygodny materac oraz stelaż sterowany elektrycznie zapewnią przyjemny relaks i odprężenie.
Oferujemy szeroki wachlarz poduszek, bez problemu każdy znajdzie produkt dopasowany do potrzeb i preferencji. Ich zróżnicowany charakter umożliwia znalezienie idealnego produktu do spania na brzuchu, plecach lub boku. Ergonomiczne poduszki sprawdzą się również w przypadku dzieci. Rozwój dziecka odbywa się również podczas snu, ciało musi być zatem ułożone w prawidłowej pozycji. Poduszki wykonane są z materiału bezpiecznego dla skóry twarzy – nie podrażniają jej oraz nie uczulają, dzięki czemu znajdą zastosowanie w łóżku alergików. Swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki zapewnia odpowiednią higienę i uniemożliwia rozwój bakterii.
Doskonałe wyprofilowanie
Głowa, szyja oraz kręgosłup są szczególnie narażone na obciążenia. Siedząca pozycja w pracy, brak aktywności fizycznej oraz stres powodują, iż nasze ciało jest obolałe, a mięśnie nieustannie napięte. Sen umożliwia regenerację organizmu, przygotowując go na kolejny wymagający dzień. Jeżeli jednak nasze ciało ułożone jest w nieprawidłowej pozycji, odpoczynek nie przyniesie ukojenia. Poduszka ergonomiczna zapewnia właściwe podparcie głowy oraz szyi.
Zanim zdecydujemy się na zakup poduszki ergonomicznej, musimy dokładnie zapoznać się z dostępnymi modelami. Różnorodność kształtów umożliwia dobranie idealnie dopasowanego do potrzeb produktu. Zakup nieodpowiednio wyprofilowanej poduszki wiązać się może z późniejszymi trudnościami oraz problemami – bólami kręgosłupa, karku, szyi, głowy oraz mięśni.
Poduszka, materac i stelaż – gwarancja zdrowego odpoczynku
Nasze produkty wykonane są z miękkich i przyjemnych w dotyku tworzyw. Solidna konstrukcja odporna jest na zniekształcenia oraz zniszczenia. Idealnie dobrany do poduszki pokrowiec zwiększa jej żywotność, zapewniając wieloletnie użytkowanie. Wykonany z wysoko gatunkowego materiału zabezpiecza wnętrze poduszki. Powinien doskonale przylegać do wkładu, nie rozciągać się i nie zniekształcać podczas częstego prania.
Nasz codzienny nastrój oraz samopoczucie w dużej mierze zależą od nocnego wypoczynku. Jeżeli zależy nam na wyższym komforcie snu, powinniśmy się zaopatrzyć również w dobrej jakości materac oraz stelaż. W naszej ofercie posiadamy materace sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne, z kokosem, nawierzchniowe oraz dziecięce. Dysponujemy również stelażami bez regulacji, z regulacją ręczną bądź elektryczną. Połączeniu materaca z solidnym stelażem daje gwarancję bezpiecznego oraz zdrowego snu.  

Filtry (18 produkty)

Producent

Rodzaj poduszki

Cena

144 zł - 991 zł

Rozmiar poduszek

Szerokość (cm)

50 - 67

Głębokość (cm)

31 - 50

Wysokość (cm)

8 - 11

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.