Materace dziecięce

Wysokiej jakości materac lateksowy, piankowy lub sprężynowy dla dziecka w pełni chroni je podczas snu i zapewnia bezpieczną przestrzeń dla kręgosłupa. W początkowym etapie życia rozwój odgrywa istotną rolę. Jakiekolwiek zaniedbanie wiązać się może z późniejszymi trudnościami oraz nieprzyjemnymi problemami. Dobranie nieodpowiedniego materaca może być przyczyną wady postawy, a także przedwczesnych problemów z kręgosłupem. Nasz sklep z materacami przygotował wyjątkowe produkty, które można dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. 

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Materac dziecięcy bezpieczny dla zdrowia dziecka

Sen dziecka jest znacznie dłuższy i bardziej regularny niż w przypadku osoby dorosłej. Materace dziecięce powinny zapewniać właściwe oparcie dla kręgosłupa oraz mięśni. Materace lateksowe dla dzieci mają elastyczny wkład, doskonale dopasowujący się do kształtu i pozycji ciała, a to gwarancja zdrowego wypoczynku. Dobrym wyborem będą też materace piankowe i sprężynowe sprawdzonych producentów. Model wykonany musi być z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które niwelują ryzyko rozwoju bakterii, grzybów oraz roztoczy. Materace dla dzieci o właściwościach antyalergicznych sprawdzą się w przypadku osób borykających się z alergiami. Skóra dziecka jest wrażliwa i delikatna, więc materiał pokrywający materac dziecięcy powinien być przyjemny i miły w dotyku. Wkład zapewniający właściwą wentylację powietrza znajdzie zastosowanie zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. U nas możesz kupić materac dziecięcy w następujących wymiarach:

 • 60 x 120 cm,
 • 70 x 140 cm,
 • 80 x 160 cm,
 • 80 x 180 cm,
 • 90 x 180 cm,
 • 80 x 200 cm,
 • 90 x 200 cm,
 • 100 x 200 cm,
 • 120 x 200 cm,
 • 140 x 200 cm,
 • 160 x 200 cm, 
 • 180 x 200 cm,
 • 200 x 200 cm.

Spokojna noc i prawidłowy rozwój dziecka

Wiele rodziców bagatelizuje konieczność doboru odpowiednich elementów łóżka i uważa, że materace nie mają znaczenia w prawidłowym rozwoju pociechy.  Decydując się na niskiej jakości materac sprężynowy, piankowy lub kiepski materac lateksowy dla dziecka, wykonany z niebezpiecznych materiałów, nieświadomie przyczyniają się do możliwości rozwoju wielu schorzeń oraz chorób. Nasze materace dziecięce gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania, a kształtująca się postawa rozwija się w prawidłowy sposób.

Oferujemy materace dziecięce od zaufanych producentów: Janpol i Hilding. Posiadamy materacyki dla dzieci i niemowląt, a także materace młodzieżowe. Bogata oferta materacy dziecięcych o różnym stopniu twardości pozwala na dobranie idealnego modelu dla każdego malucha oraz dziecka starszego. Wygodne i kompaktowe rozmiary umożliwiają dopasowanie materaca do łóżeczka lub łóżka o zróżnicowanych wymiarach. Materace dziecięce wyposażone są w specjalny pokrowiec, który przystosowany jest do częstego prania.  

W ofercie posiadamy również materace z kokosem, sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne i nawierzchniowe. Oprócz tego nasz sklep oferuje szeroki wybór stelaży do regulacji ręcznej i automatycznej, a także poduszki dla dzieci i dorosłych. 

Filtruj ofertę (11 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

508 zł - 1 416 zł

Typ materaca

Rodzaj sprężyn

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.