Materace sprężynowe kieszeniowe 7 stref

Chcesz zadbać o dobrą jakość i komfort Twojego snu? Wybierz materac ze sprężynami kieszeniowymi 7 stref. Materace kieszeniowe 7 stref charakteryzują się podziałem sprężyn na strefy, co powoduje, że materac jest jeszcze bardziej komfortowy w użytkowaniu. Sprawdź, jaki wybór materacy oferuje nasz sklep z materacami i wybierz odpowiedni produkt do Twojej sypialni!

Pokazano 1-15 z 24 pozycji

Materace ze sprężynami kieszeniowymi 7 stref - postaw na komfort

Materace kieszeniowe 7 stref są bardzo trwałe, funkcjonalne i z pewnością będą Ci służyć przez wiele lat. Co je wyróżnia?

  • Materace 7 stref posiadają strefy anatomiczne, co eliminuje niepożądany efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod ciężarem ciała.
  • Sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach mają różną twardość lub wysokość, dzięki temu materace kieszonkowe idealnie dopasowują się do Twojego ciała.
  • Sprężyny kieszeniowe w materacu 7 stref nie są połączone ze sobą i pracują niezależnie.
  • Wkłady sprężynowe obłożone są siatką tapicerską oraz warstwą pianki poliuretanowej izolującą sprężyny od ciała, dzięki czemu w ogóle ich nie czujesz.

Wszystkie materace wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na rozwój bakterii i grzybów. Liczne kanały wentylujące zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Polecamy również inne materace kieszeniowe i materace sprężynowe, między innymi: materace sprężynowe multipocket, materace sprężynowe multipocket 7 stref oraz materace hybrydowe. Wybierz odpowiedni materac dla siebie i ciesz się dobrym i zdrowym snem!

Filtruj ofertę (24 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

501 zł - 3 290 zł

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.