materac kieszeniowy pasodoble
materac sprężynowo kokosowy pasodoble hilding
  materac kieszeniowy pasodoble
  materac sprężynowo kokosowy pasodoble hilding

  Materac Pasodoble

  G0B2B1C008
  1 629 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  Pokrowiec
  • Tencel
  • Velvet
  Wysyłka do 21 dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Pasodoble to materac, który polecamy osobom o wyższej wadze lub lubiącym nieco twardsze podłoże snu. Jego konstrukcja zapewnia solidne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która podnosi twardość, zachowując przy tym jednocześnie sprężystość i elastyczność. Po drugiej stronie zostało zastosowane naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca. Obie warstwy charakteryzują się wyjątkową przewiewnością, dzięki czemu wkład bardzo dobrze oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem, po obu stronach znajduje się pianka Flexifoam, gwarantuje ona dodatkową elastyczność oraz optymalną miękkość. Dzianina pokrowca wykonana z naturalnych włókien, jest o 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych tkanin, a taśma 3D w pokrowcu Velwet poprawia wentylację wkładu. Materac Pasodoble uzyskał status produktu medycznego, doskonale sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych. Zapewnia solidne wsparcie i stabilne podłoże snu niezależnie od wagi ciała.

  Rdzeniem materaca są sprężyny kieszeniowe o 7 zróżnicowanych strefach twardości, bezpośrednio na wkładzie sprężynowym z jednej strony znajduje się warstwa kokosu, z drugiej włókna sizal. Obie warstwy, w różnym stopniu usztywniają rdzeń materaca. Po obu stronach zastosowano 3 cm warstwę pianki Flexifoam. Takie rozwiązanie powoduje, że materac jest twardy, jednak jego wierzchnia warstwa jest dość elastyczna i sprężysta.

  Wysokość materaca w pokrowcu Velvet wynosi około 24 cm, w pokrowcu tencel około 23 cm.

  gwarancja 15 lat7 stref twardościsprężyna kieszeniowapianka flexifoamlateksowane włókno kokosowewłókno sizalzamek rozdzielczypranie do 60materac antyalergicznydwie twardośćiwentylacjauchwyt w pokrowcumaterac dwustronnymaterac prozdrowotny

  Charakterystyka pokrowców

  pokrowiec tencel

  Pokrowiec Tencel
  Naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.


  pokrowiec velvet

  Pokrowiec Velvet
  Wyjątkowo miękki i bardzo delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex to wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom umieszczonym w pokrowcu, które stopniowo pękają i uwalniają probiotyki zwalczające alergeny, powodujące alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.

  Komfort - skala twardości

  Pokrowiec Tencel lub Velvet
  twardość materaca pasodoble

  Szczegóły produktu

  Wysokość (cm)
  23
  24
  Twardość materaca
  H4 (twardy)
  Typ materaca
  dwustronny
  Rodzaj materaca
  sprężynowy
  Rodzaj sprężyn
  kieszeniowe 7 stref
  Wkład materaca - góra
  pianka Flexifoam o wys. 3 cm, włókno kokosowe
  Wkład materaca - środek
  sprężyny kieszeniowe 7 strefowe
  Wkład materaca - dół
  pianka Flexifoam o wys. 3 cm, włókno Sizal
  Pokrowiec
  Tencel lub Velvet
  Forma dostarczanego materaca
  rolowany
  Gwarancja (lata)
  15
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  15
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Wyrób medyczny
  Tak
  Promocja
  -20%

  Załączniki

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.