Stelaże pod materac

Łóżko to najważniejsze wyposażenie naszej sypialni, pozwala nam na relaksacyjny oraz spokojny odpoczynek po całym dniu. Wiele jego elementów wpływa na jakość naszego snu – istotną rolę odgrywa materac. Odpowiednio dobrany zapewnia komfort i wygodę. Umieszczenie go w ramie łóżka wymaga solidnego stelaża, który charakteryzować się powinien wytrzymałością. Stelaże podtrzymują materac, uniemożliwiając jego wysunięcie, zatem znacząco zwiększają jego użytkowanie.

Pokazano 1-15 z 28 pozycji

Solidne stelaże do materacy maksymalnie dopasowane do potrzeb

Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz potrzebom, oferujemy stelaże do materacy bez regulacji, z regulacją ręczną oraz regulacją elektryczną. Wybór właściwego produktu zależy od indywidualnych preferencji. Niezależnie od rodzaju stelaża, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Wytrzymałe tworzywa przystosowane są do dużych obciążeń, zapewniając pełne bezpieczeństwo podczas snu. Odpowiednio wyprofilowane listwy doskonale dopasowują się zarówno do materaca, jak i osoby na nim śpiącej. Bardzo ważne jest prawidłowe i precyzyjne ich rozmieszczenie, które wpływa na właściwe podparcie ciała.

Pełna kontrola nad wysokością materaca

Uniwersalne i proste modele bez regulacji wciąż cieszą się największą popularnością. Jednak coraz częściej sięgamy po stelaże do materacy z możliwością regulacji. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na pełną kontrolę wysokości materaca – górnej lub dolnej części. Łóżko powinno być maksymalnie dopasowane do użytkownika. Delikatne uniesienie materaca może znacząco wpłynąć na komfort nocnego odpoczynku. Stelaże regulowane ręcznie są niezwykle łatwe w obsłudze. Nie musimy obawiać się nieoczekiwanego obniżenia się powierzchni materaca, ponieważ uniesiony jest on na solidnej i mocnej konstrukcji. Połączenie drewna oraz elastycznych materiałów niweluje odgłosy skrzypienia, użytkowanie stelaża jest zatem całkowicie bezgłośne. Powierzchnia materaca zabezpieczona jest przed przecieraniem się oraz niszczeniem.

Komu dedykowany jest stelaż z regulacją?

Elektryczne stelaże do materacy dedykowane są bardziej wymagającym użytkownikom. Wyposażone są w niewielki pilot, który umożliwia szybką regulację wysokości zagłówka oraz podnóżka. Jest to propozycja dla osób szczególnie ceniących sobie komfort wypoczynku. Uniesione barki oraz głowa pozwolą na wygodne czytanie książki, a uniesione nogi ukoją zmęczenie. Niezależnie od pozycji ciała, kręgosłup jest prawidłowo ułożony i podparty.

Stelaże do materacy z regulacją elektryczną doskonale sprawdzą się w przypadku osób chorych, które spędzają w łóżku wiele godzin. Nieustanne leżenie z czasem staje się kłopotliwe oraz uciążliwe. Możliwość ułożenia ciała w różnej pozycji znacząco wpływa na wygodę osoby chorej. Dodatkowo może ona sama sterować wysokością materaca, dzięki niewielkiemu pilotowi. Stelaże do materacy elektryczne wyposażone są w silnik, który jest bezpieczny w użytkowaniu. Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na sterowanie niektórymi modelami stelaży przy pomocy smartfonu lub tabletu.

Stelaż oraz materac bezpośrednio wpływają na jakość snu

Oferujemy stelaże do materacy dopasowane do każdego typu łóżka. Szeroki wachlarz modeli o różnych wymiarach umożliwia znalezienie idealnego produktu. Dostarczamy również wysokiej jakości materace, które w połączeniu z właściwym stelażem zapewnią doskonały komfort snu. Współpraca z wiodącymi na rynku producentami, pozwala nam na dostarczanie solidnych i wytrzymałych produktów. W swojej ofercie posiadamy materace sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne, z kokosem, nawierzchniowe oraz dziecięce. Niezależnie od charakteru materaca, każdy z nich jest gwarancją zdrowego wypoczynku. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi produktami – poduszkami klasycznymi oraz ergonomicznymi. Odpowiednio wyprofilowane unoszą naszą głowę na prawidłowej wysokości, przyjemnie otulając szyję. 

Filtry (28 produkty)

Producent

Rozmiar

Wysokość (cm)

Ilość listew

Pas wzmacniający

Regulacja twardości

Regulacja zagłówka

Regulacja podnóżka

Rodzaj drewna

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.