Materace wysokoelastyczne

Jeśli szukasz wytrzymałego i odpornego na odkształcenia materaca, idealnym rozwiązaniem będzie materac piankowy wysokoelastyczny. Materace piankowe wysokoelastyczne posiadają w swoim wnętrzu specjalny rodzaj pianki HR, który cechuje się zwiększoną sprężystością oraz elastycznością. Pianka wysokoelastyczna, ze względu na nieregularną budowę i otwartą strukturę komórkową, zapewnia także wysoką cyrkulację powietrza. Dzięki temu materac wysokoelastyczny jest bardzo przewiewny i zapewnia doskonałe zachowanie higieny. Całkowite zniwelowanie ryzyka rozwoju na powierzchni materaca bakterii, grzybów i roztoczy to niewątpliwy atut materaca wysokoelastycznego, który będzie doskonałym wyborem dla alergików.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Materace z pianki wysokoelastycznej - uniwersalny charakter

Nasz sklep z materacami oferuje różne modele materacy wysokoelastycznych. Mogą się one różnić między sobą rodzajem pianki wysokoelastycznej lub połączeniem jej kilku wariantów, mają jednak wiele wspólnych właściwości:

  • Pianka wysokoelastyczna, niezależnie od jej charakteru, jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i bardzo lekka, co ułatwia odwracanie materaca.
  • Materace wysokoelastyczne są trwałe i odporne na odkształcenia, kupując je zapewniasz sobie zatem wieloletnie użytkowanie produktu.
  • Wypełnienie wysokoelastyczne znacząco wpływa na komfort oraz wygodę snu, zapewniając prawidłowe podparcie dla całego ciała, odprężając je i odciążając mięśnie. Materac z pianki wysokoelastycznej powoduje, że zachowana jest anatomiczna pozycja kręgosłupa, która umożliwia efektywny wypoczynek.
  • Materace wysokoelastyczne sprawdzą się w przypadku par, ponieważ pianka w ekspresowym tempie wraca do swojego kształtu, a śpiąca osoba nie odczuwa żadnych ruchów.
  • Materac wysokoelastyczny nie obciąża stelaża, wykorzystywany może być zatem przy osobach chorych, spędzających w łóżku wiele godzin. Możesz umieścić go na na stelażu regulowanym ręcznie lub elektrycznie, gdyż solidne wykonanie nie wpływa na jego konstrukcję.

Materac piankowy wysokoelastyczny - doskonała jakość

Od lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy materacy wysokoelastycznych pochodzących od zaufanych producentów. Oferowane przez nas materace piankowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są gwarancją niezawodności i wytrzymałości. Posiadamy szeroki wybór specjalistycznych materacy – sprężynowych, piankowych, lateksowych, medycznych i rehabilitacyjnych, z kokosem, nawierzchniowych oraz dziecięcych. Oprócz wysokoelastycznego, polecamy także materac termoelastyczny. Do każdego z materacy wybierzesz solidny stelaż z możliwością regulacji ręcznej bądź elektrycznej. Dostarczamy również poduszki o właściwościach zdrowotnych, które umożliwiają prawidłowe ułożenie głowy, szyi oraz ramion podczas snu.

Filtruj ofertę (14 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

676 zł - 5 077 zł

Rodzaj lateksu

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.