Łóżka drewniane

Szukasz komfortowego, bezpiecznego i solidnego łóżka? Wybierz drewniane łóżka do sypialni! Drewno jest materiałem w pełni naturalnym, co sprawia, że konstrukcja łóżka drewnianego ładnie wygląda i jest solidna. Odporność na uszkodzenia powoduje natomiast, że łóżko drewniane będzie Ci służyć przez długie lata.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Łóżka drewniane do sypialni - różnorodność wyboru

Łóżka drewniane, jakie oferuje nasz sklep z materacami, wykonane są z drewna klejonego olchowego lub dębowego. Drewno to charakteryzuje się wysoką stabilnością kształtu, poza tym jest odporne na wypaczenia i wykrzywienia. Użyte do malowania drewna bejce i lakiery są ekologiczne i bezpieczne dla Twojego zdrowia. Polecamy różnorodny wybór łóżek w wielu rozmiarach, zarówno łóżka drewniane pojedyncze jak i małżeńskie. Znajdziesz u nas między innymi łóżka drewniane ze stelażem, z belek lub na nóżkach, wszystkie o zróżnicowanych wymiarach: 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200 lub 180 x 200. Polecamy też łóżka sypialniane małżeńskie i łóżka drewniane dla dzieci.

W ofercie naszego sklepu proponujemy Ci kompleksowe wyposażenie do sypialni i domu, między innymi łóżka tapicerowane i materace do łóżka. Dbamy o to, by wszystkie produkty były wykonane z najlepszych materiałów, a asortyment dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Odwiedź sklep z materacami online i wybierz najlepsze wyposażenie dla Twojej sypialni!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.