Materace piankowe

Materac to najważniejszy element łóżka, ponieważ bezpośrednio wpływa na nasz nocny wypoczynek. Materac piankowy jest doskonałą alternatywą dla modeli sprężynowych. Innowacyjna i ekologiczna konstrukcja zapewnia wygodny odpoczynek, poprawia jakość snu i odciąża mięśnie. Ponadto, materac piankowy cechuje się wysoką elastycznością, umożliwiającą dopasowanie się do każdego kształtu ciała.

Pokazano 1-15 z 35 pozycji

Najlepsze materace piankowe: termoelastyczne i wysokoelastyczne

Materace piankowe mogą być wykonane z różnych rodzajów pianek. Tanie materace piankowe to niższa cena, ale i zdecydowanie mniejsza trwałość. Idealne dobranie materaca jest gwarancją stabilnego podparcia ciała oraz odporności na odkształcenia. Połączenie pianek o zróżnicowanym charakterze sprawia, że materac może mieć różne właściwości. W naszej ofercie mamy najlepsze materace piankowe: termoelastyczne oraz wysokoelastyczne, a osobom z nieco większym budżetem możemy polecić także materace lateksowe, które mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników. 

Materac piankowy termoelastyczny reaguje na temperaturę ciała i na tej podstawie dopasowuje się do jego kształtu. Zapewnia pełne podparcie kręgosłupa i zdrowy, bezpieczny sen. Materace termoelastyczne bardzo dobrze odprowadzają wilgoć i zapobiegają rozwojowi grzybów oraz pleśni. Materac piankowy wysokoelastyczny charakteryzuje się dużą sprężystością oraz elastycznością punktową, a pianki wewnątrz materaca tworzą określone strefy twardości. Najważniejsze partie naszego ciała uzyskują tym samym optymalne podparcie, które bezpośrednio przyczynia się do regeneracji mięśni w trakcie snu. Materace piankowe do spania to idealny wybór dla osób cierpiących na cykliczne bóle lub schorzenia kręgosłupa.

Nasz sklep z materacami zapewnia szeroki wybór produktów w każdym rozmiarze. Oferujemy materace piankowe renomowanych producentów o wymiarach:

  • 80 x 200 cm,
  • 90 x 200 cm,
  • 100 x 200 cm,
  • 120 x 200 cm,
  • 140 x 200 cm,
  • 160 x 200 cm,
  • 180 x 200 cm,
  • 200 x 200 cm.

Materace piankowe łączą innowacyjne rozwiązania i nowe technologie

Niezależnie od modelu, nasze materace to gwarancja jakości. Współpracujemy z producentami, którzy dbają o perfekcyjne wykonanie materaca piankowego. Precyzyjnie dobrane tworzywa zapewniają ochronę i przyjemnie otulają ciało podczas snu. Ryzyko powstania na powierzchni materaca roztoczy, bakterii bądź grzybów jest całkowicie zniwelowane. Materac piankowy sprawdzi się zatem w przypadku alergików.

Nasze produkty łączą w sobie najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, zapewniając wyjątkowy komfort. Materace piankowe są dwustronne, trwałe i wygodne. Wszechstronność oraz uniwersalność materaca pozwala na zastosowanie go w każdych warunkach. Materac piankowy to nie jedyny model w naszej ofercie, znajdziesz tu także wygodny materac lateksowy, sprężynowy czy rehabilitacyjny. Dostarczamy również stabilne stelaże i bezpieczne poduszki, które w połączeniu z wysokiej jakości materacem pozwolą na maksymalny relaks.

Filtruj ofertę (34 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

676 zł - 4 995 zł

Rodzaj lateksu

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.