Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe doskonale wyrównują powierzchnię spania. Ich uniwersalny i funkcjonalny charakter pozwala na wszechstronne zastosowanie. Niewygodne łóżko skutecznie wpływa na jakość nocnego odpoczynku. Sen powinien przynosić ukojenie i regenerację mięśni. Materac musi odpowiednio podpierać kręgosłup, utrzymując go we właściwej pozycji.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Materac nawierzchniowy alternatywą tradycyjnego

Materace nawierzchniowe niwelują bóle kręgosłupa i napięcie mięśni. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na całkowitą wymianę łóżka bądź materaca. Wyrównanie powierzchni sprawdzi się w przypadku niewygodnych sof oraz wersalek. Składane wyposażenie wiąże się z brakiem odpowiedniego materaca – pozbawieni jesteśmy wówczas właściwej i bezpiecznej podpory dla kręgosłupa. Ułożenie ciała w nieodpowiedniej pozycji wiązać się może z bólami oraz późniejszym rozwojem schorzeń kręgosłupa. Materace nawierzchniowe wypełnione są specjalistycznymi piankami, które doskonale zastępują wkłady tradycyjnych materacy. W zależności od potrzeb oraz preferencji zdecydować się możemy na modele o konstrukcji miękkiej bądź twardej – wszystko zależy od powierzchni, jaką zamierzamy wyrównać.

Szerokie zastosowanie materacy nawierzchniowych

Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na całkowite wyeliminowanie rozwoju bakterii, grzybów oraz roztoczy na powierzchni materaca. Wykonany jest on z tworzyw w pełni przepuszczalnych, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Odpoczynek przebiega zatem w bezpiecznej, higienicznej i spokojnej atmosferze. Materace nawierzchniowe wykorzystywane mogą być w łóżkach alergików oraz dzieci. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, iż materac dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała. Przyjemnie otula głowę, szyję, ramiona oraz kręgosłup. W zależności od modelu istnieje możliwość wyprania materaca w pralce – bez ryzyka zniekształcenia lub zdeformowania.
Materace nawierzchniowe posiadają znacznie więcej atutów. Umieszczone bezpośrednio na podłodze doskonale sprawdzą się jako tymczasowe łóżko dla gości. Ze względu na łatwość przechowywania i transportu są znakomitym rozwiązaniem podczas podróży wakacyjnych oraz zimowych. Służyć mogą również jako mata do wykonywani ćwiczeń – np. jogi.
W swojej ofercie posiadamy również materace sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne, z kokosem, dziecięce, stelaże bez regulacji, z regulacją ręczną, elektryczną oraz poduszki o właściwościach zdrowotnych.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć