Materace nawierzchniowe

Cienkie materace nawierzchniowe doskonale wyrównują powierzchnię spania, a ich uniwersalny i funkcjonalny charakter pozwala na wszechstronne zastosowanie. Niewygodne łóżko skutecznie wpływa na jakość nocnego odpoczynku. Sen powinien przynosić ukojenie i regenerację mięśni, dlatego materac nawierzchniowy na łóżko sprawia, że twarda kanapa, która nie pozwala na komfortowy sen, staje się wygodnym miejscem do odpoczynku także w nocy. Nasz sklep z materacami oferuje szeroki wybór produktów od wiodących na rynku producentów. 

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Materac nawierzchniowy alternatywą tradycyjnego

Materace nawierzchniowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na całkowitą wymianę łóżka bądź materaca. Wyrównanie powierzchni sprawdzi się w przypadku niewygodnych sof oraz wersalek. Składane kanapy najczęściej nie mają wbudowanego materaca – pozbawieni jesteśmy wówczas właściwej i bezpiecznej podpory dla kręgosłupa. Ułożenie ciała w nieodpowiedniej pozycji wiązać się może z bólami oraz późniejszym rozwojem schorzeń kręgosłupa. Materac nawierzchniowy, którego wypełnieniem jest lateks lub pianka termoelastyczna doskonale zastępuje pełnowymiarowe materace, kładzione bezpośrednio na stelażu. W zależności od potrzeb oraz preferencji możemy zdecydować się na materac nawierzchniowy o konstrukcji miękkiej bądź twardej – wszystko zależy od powierzchni, jaką zamierzamy wyrównać.

Szerokie zastosowanie materacy nawierzchniowych

Nasz sklep oferuje najlepsze materace nawierzchniowe wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, które całkowicie eliminują rozwój bakterii, grzybów oraz roztoczy na powierzchni - takie też znajdują się w naszej ofercie. Kupisz tutaj m.in. materac nawierzchniowy marki M&K Foam z Koła, Janpol lub Hilding. Oferujemy materace z materiałow w pełni przepuszczalnych, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Odpoczynek przebiega zatem w bezpiecznej, higienicznej i spokojnej atmosferze. Cienkie materace nawierzchniowe mogą mieć właściwości zdrowotne, a także sprawdzą się w łóżkach alergików oraz dzieci. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że materac dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała. W zależności od modelu istnieje możliwość wyprania materaca w pralce – bez ryzyka zniekształcenia lub zdeformowania. Nienależnie od tego, jaki materac nawierzchniowy chcesz kupić, u nas na pewno znajdziesz interesujący model. Oferujemy materace o wymiarach:

  • 80 x 200 cm,
  • 90 x 200 cm,
  • 100 x 200 cm,
  • 120 x 200 cm,
  • 140 x 200 cm,
  • 160 x 200 cm,
  • 180 x 200 cm,
  • 200 x 200 cm.

Materace nawierzchniowe posiadają znacznie więcej atutów. Umieszczone bezpośrednio na podłodze doskonale sprawdzą się jako tymczasowe łóżko dla gości. Ze względu na łatwość przechowywania i transportu są znakomitym rozwiązaniem podczas podróży. W ofercie posiadamy również materace z kokosem, sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne i dziecięce.

Filtruj ofertę (6 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

361 zł - 585 zł

Typ materaca

Rodzaj lateksu

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.