Materace z kokosem

Materace z kokosem stworzone zostały z myślą o osobach, którym zależy na twardym i higienicznym podłożu. Ich konstrukcja opiera się na połączeniu maty wykonanej z włókien kokosowych z tradycyjnymi sprężynami lub piankami. Wypełnienie stworzone z naturalnych surowców zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz zdrowy sen. Nasz sklep z materacami dostarcza wysokojakościowe produkty, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. 

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Materace z kokosa to naturalne i ekologiczne wypełnienie

Materac kieszeniowy i piankowy z kokosem zapewnia sprężystość oraz maksymalne oparcie dla kręgosłupa. Wysoka jakość materiałów oraz ich trwałość sprawiają, że materac z kokosa jest odporny na odkształcenia i wgniecenia. Użytkowany może być przez wiele lat, a ślady eksploatacji są całkowicie niewidoczne. Chociaż charakter naturalnego wypełnienia nadaje materacowi twardości, w pełni dopasowuje się on do kształtu i ułożenia ciała. Materace z kokosem sprawdzą się w przypadku osób preferujących spanie na brzuchu bądź plecach. Stworzone zostały również z myślą o osobach cięższych. Materace z naturalnym wypełnieniem mają również wyjątkowe właściwości zdrowotne, dlatego sprawdzą się w przypadku osób zmagających się z bólami bądź schorzeniami kręgosłupa. U nas kupisz materac z kokosem w każdym wymiarze: 

  • 80 x 200 cm,
  • 100 x 200 cm,
  • 120 x 200 cm,
  • 140 x 200 cm,
  • 160 x 200 cm,
  • 180 x 200 cm,
  • 200 x 200 cm.

Higieniczny, antybakteryjny i antyalergiczny wkład

Struktura wyposażona w naturalną matę kokosową zawiera przełożone nią warstwy. Materace zrobione z kokosa mogą łączyć surowce różnego typu, których zadaniem jest maksymalne zwiększenie komfortu snu. Materace kokosowe są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ekologiczny wkład uniemożliwia rozwój bakterii, grzybów oraz roztoczy i zapewnia odpowiednią wentylację powietrza. Jest to zatem doskonały wybór dla osób borykających się z alergiami. Oferujemy materace z kokosem takich firm jak:

  • Janpol,
  • Hilding,
  • M&K Foam.

Materac kieszeniowy i kokos to propozycja dla osób, którym zależy na twardym podłożu. Z kolei połączenie kokosa z lateksem na zewnątrz sprawia, że materac jest twardy w środku, ale zewnętrzna warstwa wypełnienia gwarantuje odpowiednią miękkość. 

Chcąc dostarczać materace wykonane z solidnych i trwałych materiałów, współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami. Oferujemy szeroki wachlarz produktów – materace dla dzieci, modele sprężynowe, piankowe, lateksowe, medyczne i rehabilitacyjne, a także stelaże ręczne i automatyczne oraz poduszki o właściwościach zdrowotnych. Niezależnie od charakteru oferowanego towaru, każdy z nich cechuje się najwyższą jakością wykonania. 

Filtruj ofertę (11 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

660 zł - 2 484 zł

Typ materaca

Rodzaj lateksu

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.