Początek naszej działalności to rok 1994, stare czasy, ale do dziś je miło wspominamy. Otworzyliśmy wówczas nasz pierwszy, stacjonarny sklep meblowy. Lata 90 były dla nas początkiem przygody z meblami, był to czas intensywnej wymiany starych, wysłużonych mebli na nowe.

Materace w tamtych czasach zazwyczaj nie miały żadnego znaczenia, kupowało się co było, nie zwracając uwagi na jakość, nie mając też możliwości większego wyboru. Materace sprzedawane  były przeważnie w komplecie z łóżkiem. Na szczęście te czasy mamy już za sobą.

W 2001 roku otworzyliśmy drugi sklep, tym razem większy, już wtedy planowaliśmy aranżację studia z materacami. Stworzyliśmy jedną z pierwszych w kraju ekspozycji, na której znajdowały się materace z możliwością testowania. Większość sklepów meblowych oferowała do testowania materace w folii, co dla nas było nie do przyjęcia.

2004 rok to nasze początki działalności w internecie, powstała nasza pierwsza strona. "Budowaliśmy" ją wspólnie ze studentami informatyki. Www.materace-online.eu, działa do dziś i pomimo przestarzałej szaty graficznej, braku funkcjonalności jest chętnie przez Państwa odwiedzana, za co serdecznie dziękujemy.

Nasza pierwsza strona, pierwsze logo i ich historia to tak naprawdę kawał czasu. Ogromne przemiany, rozwój konkurencji, a przede wszystkim zwiększenie Państwa świadomości związanej z zakupem materaca. Zaczęliśmy wówczas pokazywać, że materac to nie dodatek do łóżka, tylko jego najważniejszy element, dając możliwość wyboru i testowania, aby dopasować i wybrać najlepszy dla siebie produkt.

Stare logo, funkcjonujące na stronie www.materace-online.eu

Nowe logo, funkcjonujące na stronie www.materaceonline.pl

Po 15 latach świetnej współpracy z Państwem, przyszedł czas na zmiany. Nowe logo i nowa strona www.materaceonline.pl powstały w 2020 roku. Nowa szata graficzna i funkcjonalność dają nam możliwość lepszej prezentacji produktów. Nasza oferta jest stale poszerzana, a asortyment oparty jest tylko na sprawdzonych i markowych producentach. Wiele produktów testujemy "na własnej skórze", dzięki czemu, nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie pomagać Państwu w wyborze odpowiedniego dla siebie produktu.

Dziękujemy za zaufanie, zapraszając Państwa jednocześnie do zakupów w naszym nowym sklepie.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół MateraceOnline.pl

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.