poduszka chłodząca Dual Clima
poduszka perdormire
poduszka chłodząca Dual Clima
poduszka perdormire

Poduszka Dual Clima

483 zł
Brutto
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Poduszka Dual Clima

 

Poduszka Dual Clima jest dedykowana osobom, które preferują przyjemne uczucie chłodu w czasie snu. Przy produkcji wkładu wykorzystano technologię Clima Fresh®, której zadaniem pochłanianie nadmiaru ciepła, gdy jest zbyt gorąco lub oddawanie go, gdy zrobi się chłodniej. Maeriał ten był używany przez NASA, aby rozwiązać problem przegrzewania się i nadmiernego pocenia. W pokrowcu zastosowano probiotyki, które zapewniają maksymalną ochronę przed drobnoustrojami.

Poduszka dostępna jest w dwóch rozmiarach:

- 72x42x12
- 60x40x12


Charakterystyka techniczna

 

pianka air memory

PIANA AIR MEMORY
Jest to piana z pamięcią kształtu Visco Mind® jej powierzchnia jest perforowana małymi otworami, które zwiększają przewiewność materaca, skutecznie odprowadzają wilgoć, zwiększając higienę snu. Otwory wykonane w piance zwiększają elastyczność oraz tworzą strefy twardości zwiększające dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

 

piana visco mind

PIANA VISCO MIND®
Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

 

texhnologia Clima Fresh

CLIMA FRESH®
Clima Fresh® jest ogromnym osiągnięciem w dziedzinie nanotechnologii. Standardową pianę termoelastyczną połączono z mikrokapsułkami zmiennofazowego materiału PCM (Phase Change Material). Poprzez to połączenie uzyskano materiał, który posiada zdolność pochłaniania nadmiaru ciepła, a gdy zrobi się chłodniej, stopniowo go oddaje. Na początku materiał PCM wykorzystywany był w przemyśle lotniczym oraz w NASA, aby uniknąć wahań temperatury. Zastosowanie piany z termoregulacją Clima Fresh® przy produkcji materacy rozwiązało problem z przegrzewaniem sie i nadmierną potliwością. Dodatkową zaletą są sole srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii i pleśni.

 

probiotic

TECHNOLOGIA PROBIOTIC
Jest oparta o aktywne probiotyki, hamujące rozwój bakterii, pleśni, alergenów i roztoczy. Produkcja odbywa się w zgodzie z naturą, jest bezpieczna dla środowiska.

 

materac medyczny

CERTYFIKAT MEDYCZNY
Materac jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy i komfortowy sen.

 

gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT
Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Rodzaj poduszki
klasyczna
Wkład poduszki
pianka termoelastyczna
Pozycje spania
dowolna
Gwarancja (lata)
5
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Producent
Perdormire
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć