poduszka chłodząca Dual Clima
poduszka perdormire
  poduszka chłodząca Dual Clima
  poduszka perdormire

  Poduszka Dual Clima

  512 zł
  Brutto
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Poduszka Dual Clima

   

  Poduszka Dual Clima jest dedykowana osobom, które preferują przyjemne uczucie chłodu w czasie snu. Przy produkcji wkładu wykorzystano technologię Clima Fresh®, której zadaniem pochłanianie nadmiaru ciepła, gdy jest zbyt gorąco lub oddawanie go, gdy zrobi się chłodniej. Maeriał ten był używany przez NASA, aby rozwiązać problem przegrzewania się i nadmiernego pocenia. W pokrowcu zastosowano probiotyki, które zapewniają maksymalną ochronę przed drobnoustrojami.

  Poduszka dostępna jest w dwóch rozmiarach:

  - 72x42x12
  - 60x40x12


  Charakterystyka techniczna

   

  pianka air memory

  PIANA AIR MEMORY
  Jest to piana z pamięcią kształtu Visco Mind® jej powierzchnia jest perforowana małymi otworami, które zwiększają przewiewność materaca, skutecznie odprowadzają wilgoć, zwiększając higienę snu. Otwory wykonane w piance zwiększają elastyczność oraz tworzą strefy twardości zwiększające dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

   

  piana visco mind

  PIANA VISCO MIND®
  Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

   

  texhnologia Clima Fresh

  CLIMA FRESH®
  Clima Fresh® jest ogromnym osiągnięciem w dziedzinie nanotechnologii. Standardową pianę termoelastyczną połączono z mikrokapsułkami zmiennofazowego materiału PCM (Phase Change Material). Poprzez to połączenie uzyskano materiał, który posiada zdolność pochłaniania nadmiaru ciepła, a gdy zrobi się chłodniej, stopniowo go oddaje. Na początku materiał PCM wykorzystywany był w przemyśle lotniczym oraz w NASA, aby uniknąć wahań temperatury. Zastosowanie piany z termoregulacją Clima Fresh® przy produkcji materacy rozwiązało problem z przegrzewaniem sie i nadmierną potliwością. Dodatkową zaletą są sole srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii i pleśni.

   

  probiotic

  TECHNOLOGIA PROBIOTIC
  Jest oparta o aktywne probiotyki, hamujące rozwój bakterii, pleśni, alergenów i roztoczy. Produkcja odbywa się w zgodzie z naturą, jest bezpieczna dla środowiska.

   

  materac medyczny

  CERTYFIKAT MEDYCZNY
  Materac jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy i komfortowy sen.

   

  gwarancja 5 lat

  GWARANCJA 5 LAT
  Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

  Szczegóły produktu

  Rodzaj poduszki
  klasyczna
  Wkład poduszki
  pianka termoelastyczna
  Pozycje spania
  dowolna
  Gwarancja (lata)
  5
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Producent
  Perdormire

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.