poduszka termoelastyczna Clean
poduszka do prania
  poduszka termoelastyczna Clean
  poduszka do prania

  Poduszka Clean

  575 zł
  Brutto
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Poduszka Clean

   

  Poduszka Clean gwarantuje optymalną higienę i właściwą jakość snu. Wkład wykonany został z piany Visco Mind® Clean, który można prać, pozwala to zachować wysoki komfort i świeżość. Technologia Clean umożliwia pranie całej poduszki, również w pralce. Materiał pokrowca jest antyalergiczny.

  Poduszka dostępna jest w dwóch rozmiarach:

  - 72x42x12
  - 60x40x12


  Charakterystyka techniczna

   

  pianka air memory

  PIANA AIR MEMORY
  Jest to piana z pamięcią kształtu Visco Mind® jej powierzchnia jest perforowana małymi otworami, które zwiększają przewiewność materaca, skutecznie odprowadzają wilgoć, zwiększając higienę snu. Otwory wykonane w piance zwiększają elastyczność oraz tworzą strefy twardości zwiększające dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

   

  piana visco mind

  PIANA VISCO MIND®
  Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

   

  piana waterfoam

  PIANA WATERFOAM
  Jest wysokoelastyczną pianą, która stanowi podstawę wszystkich materacy Perdormire. Posiada otwartą strukturę komórkową, przez co doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Podczas procesu produkcyjnego spieniana jest przy użyciu wody, eliminuje to konieczność stosowania substancji szkodliwych dla środowiska (CFC). Jest antyalergiczna, nieszkodliwa i obojętna chemicznie. Dostępna jest w wielu gęstościach i nośności, jest trwała, odporna na zużycie i starzenie się.

   

  technologia antialergic

  ANTYALERGICZNE WYPEŁNIENIE
  Pokrowce wypełnione są włóknami o właściwościach antyalergicznych, zapewniają zdrowy i wygodny sen. Włókna te są odporne na pleśń i bakterie. Nadają się również do prania w pralce.

   

  poduszka z możliwością prania

  PODUSZKA, KTÓRĄ MOŻNA PRAĆ W CAŁOŚCI
  Poduszka została wykonana w technologii Clean, która umożliwia wypranie całej poduszki w pralce. Pozwala to zachować optymalną higienę i czystość, przez cały okres użytkowania.

   

  gwarancja 5 lat

  GWARANCJA 5 LAT
  Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

  Szczegóły produktu

  Rodzaj poduszki
  klasyczna
  Wkład poduszki
  pianka termoelastyczna
  Pozycje spania
  dowolna
  Gwarancja (lata)
  5
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Producent
  Perdormire

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.