poduszka Astor
poduszka termoelastyczna perdormire
poduszka Astor
poduszka termoelastyczna perdormire

Poduszka Astor

411 zł
Brutto
Wysyłka do dni roboczych

wysyłka do 7 dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Opis

Poduszka Astor

 

Poduszka Astor wykonana jest z piany Visco Mind®, której zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy i karku, bez nacisku zwrotnego. Oprócz odpowiedniego podparcia, poduszka bardzo dobrze dopasowuje sie do kształtu ciała, przez co krążenie krwi nie jest ograniczone, a mięsnie mogą odpocząć i w pełni się zrelaksować. Wkład poduszki ma ergonomiczny kształt, w profilowanym zagłębieniu znajdują się specjalne nacięcia, poprawiające komfort. Pokrowiec posiada zamek, który umożliwia zdjęcie i wypranie go.

Poduszka dostępna jest w rozmiarze:

- 72x42x10 cm


Charakterystyka techniczna

 

piana visco mind

PIANA VISCO MIND®
Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

 

texhnologia Medic Area

MEDIC+AREA®
Jest to nowy i innowacyjny sposób produkcji tkanin, który daje świetne relultaty w usuwaniu zanieczyszczeń. Powstaje przez to sterylna tkanina, wolna od bakterii, pleśni i innych alergenów. Proces ten daje materiał antyalergiczny, ponieważ w trakcie produkcji materiału uzywa sie tylko naturalnych surowców.

 

materac medyczny

CERTYFIKAT MEDYCZNY
Materac jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy i komfortowy sen.

 

gwarancja 5 lat

GWARANCJA 5 LAT
Wkład materaca objęty jest 5 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Szczegóły produktu

Rodzaj poduszki
ergonomiczna
Wkład poduszki
pianka termoelastyczna
Pozycje spania
dowolna
Gwarancja (lata)
5
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Producent
Perdormire

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.