Materace 80x200

Dbamy o dostarczanie naszym klientom materacy maksymalnie dopasowanych do potrzeb, dlatego oferujemy wygodne materace o wymiarach 80x200. Bogaty wachlarz produktów pozwala znaleźć idealny model dla niemowlęcia, dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej. Każdy z nich charakteryzuje się elastyczną i sprężystą powierzchnią, która dopasowuje się do kształtu sylwetki. Kręgosłup ma zapewnione właściwe podparcie, dzięki czemu zachowana jest jego prawidłowa krzywizna. Natomiast cały organizm regeneruje się podczas odpoczynku nocnego, umożliwiając odprężenie mięśni.

Materac do łóżka 80x200 cm – rodzaje

Materace o wymiarach 80x200 cm o zróżnicowanym wypełnieniu dedykowane są osobom śpiącym w łóżku pojedynczym. Umieszczone mogą być w każdej ramie, a ich konstrukcja jest wytrzymała na duże obciążenia.

Oferujemy materace do łóżka 80x200 cm, w tym m.in.:

  • sprężynowy lub kieszeniowy 80x200 – kieszeniowy 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywny lub hybrydowy,
  • piankowy 80x200 – termoelastyczny i wysokoelastyczny,
  • lateksowy 80x200 – naturalny, syntetyczny lub mieszany,
  • medyczny i rehabilitacyjny,
  • nawierzchniowy 80x200,
  • dziecięcy – niemowlęcy lub młodzieżowy,
  • z kokosem 80x200.

Materac sprężynowy do spania 80x200

Nasz sklep z materacami oferuje modele, które są dedykowane miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Stanowi solidne wsparcie dla całego ciała, jednocześnie zapewniając relaksacyjny odpoczynek nocny. Piankowe materace 80x200 cm posiadają specjalistyczne wypełnienie, które dopasowuje się do kształtu ciała. Jego elastyczność znacznie wpływa na wygodę i komfort snu. U nas możesz wybrać materacejednym z wielu rozmiarów, który doskonale odpowie na Twoje potrzeby, w tym m.in.:

Higieniczne i antyalergiczne materace do łóżka 80x200 cm

Niezależnie od rodzaju materaca, każdy z nich powstaje z materiałów wysokiej jakości. Wkład materacy 80x200 cm wchłania wilgoć i umożliwia prawidłową wentylację powietrza. Antyalergiczny materiał nie sprzyja rozwojowi bakterii, jednocześnie nie gromadząc kurzu oraz roztoczy. Materac 80x200 cm jest zatem odpowiednim rozwiązaniem dla osób zmagających się z alergią bądź schorzeniami układu oddechowego. Wyposażony w zdejmowany pokrowiec zapewnia higieniczny i bezpieczny sen. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie online!

Materace 80x200

Aktywne filtry
Pokazano 1-24 z 131 pozycji
Filtruj ofertę (131 produkty)
Aktywne filtry
Wyczyść filtry

Producent

Rozmiar materaca

Zresetuj tę grupę

Twardość materaca

Cena

361 zł - 4 995 zł

Wyrób medyczny

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.