Materac Magnistretch 10
Materac Magnistretch piankowy 10
Materac Magnistretch termoelastyczny 10
  Materac Magnistretch 10
  Materac Magnistretch piankowy 10
  Materac Magnistretch termoelastyczny 10

  Materac Magnistretch 10

  4 995 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Materac Magnistretch 10

  Średnio miękki materac do aktywnej regeneracji ciała podczas snu. Wyższa warstwa pianki z pamięcią, znajdująca się w pokrowcu, zapewnia większy komfort snu. Światowy patent Magniflex.

   

  Materac Magnistretch 10 wykonany jest z wysokiej jakości zimnych pianek oraz z oddychającego pokrowca z wszytą warstwą pianki termoelastycznej. Materac korzystnie wpływa na problemy zdrowotne kręgosłupa i mięśni. W czasie snu kręgosłup jest delikatnie rozciągany, niezależnie od pozycji snu. Umożliwia to regenerację poszczególnych kręgów i mięśni pleców. System rehabilitacji i aktywnej regeneracji kręgosłupa jest unikalny, został opatentowany przez Magniflex. Opracowano go przy wsółpracy z Uniwersytetem w Saragossie.

  Dlaczego warto wybrać materac Magnistretch 10?

  • wykonany jest z unikalnego połączenia wysokiej jakości zimnych pianek, materac aktywnie pomaga regenerować mięśnie kręgosłupa i pleców,
  • posiada funkcję delikatnego rozciągania kręgosłupa przez materac, niezależnie od pozycji snu, system jest patentem firmy Magniflex,
  • posiada warstwę pianki z pamięcią Memoform, która jest zszyta z pokrowcem, zapewnia jeszcze większy komfort,
  • ciekawy i atrakcyjny pokrowiec, wykonany z wiskozy i Outlastu, jest zdejmowany, można prać w temperaturze do 30°C,
  • może być stosowany na perforowanej płycie albo stałym lub regulowanym stelażu listwowym,
  • rozszerzona gwarancja na materac wynosząca 12 lat, (standardowa gwarancja na pokrowiec materaca - 2 lata),
  • materac ten stanowi rewolucję w aktywnej regeneracji ciała podczas snu,
  • jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych.


  Wysokość materaca około 25 cm.

  pokrowiec wiskoza Outlastściągany pokrowiec materacamożliwość prania pokrowca do 30 stopnimaksymalne obciążenie materaca 150 kggwarancja na wkład materaca 12 lat7 stref twardościmaterac przeznaczony dla dzieci i dorosłychpodwójny komfortmaterac o średniej twardościwysokość materaca 25 cm

  Budowa materaca

  budowa materaca magnistretch 10

  Technologia Magnistretch

  Nowa, opatentowana technologia Magnistretch zapewnia korzystny wpływ na biomechaniczną regenerację kręgosłupa w czasie snu. Prowadzi to do lepszej i szybszej regeneracji krążków międzykręgowych oraz rozluźnia mięśnie pleców.

  Odpowiedni skład pianki HR z ukośnymi cięciami i rozszerzeniem z obu stron materaca Magnistretch, powstaje ruch w przeciwnych kierunkach, co zapewnia delikatne "naciąganie" kręgosłupa do naturalnej pozycji.

  technologia magnistretch

  Charakterystyka zastosowanych materiałów

  MEMOFORM

  Opatentowana pianka termoelastyczna (pamięciowa) Memoform to zaawansowany technologicznie materiał, opracowany dla potrzeb produkcji materacy. Memoform jest materiałem lepkosprężystym o otwartej strukturze komórkowej. Dzięki zdolności do szybkiego reagowania na ciepło i nacisk, materac może dostosować się do każdego kształtu ludzkiego ciała i dać mu najlepsze możliwe podparcie. Ta właściwość ma korzystny wpływ na regenerację całego ciała.

  SUPER MIĘKKIE WŁÓKNO

  Wypełnienie z super miękkiego włókna jest niezwykle miękkie i przewiewne. Zapewnia delikatne i wygodne podparcie całego ciała. Specjalny skład zapewnia niesamowicie dobre samopoczucie i poprawia odczucie komfortu podczas snu.

  ELIOFORM

  Opatentowana zimna pianka Elioform to połączenie dwóch rodzajów polieterów. Jeden dodaje sztywności materacowi, drugi zapewnia trwałość i stabilność kształtu. Struktura pianki składa się z połączonych mikrokomórek, które pomagają materacowi oddychać, zapewniają jego higienę, stabilność temperatury i zdolność do szybkiego wchłaniania i odparowywania wody. Ma doskonałe właściwości ortopedyczne. W porównaniu z innymi piankami charakteryzuje się większą sztywnością, stabilnością kształtu i elastycznością. Materace piankowe Elioform są idealne dla tych, którzy preferują sztywne wsparcie ortopedyczne bez nadmiernego nacisku.

  ELIOSOFT

  Opatentowana zimna pianka Eliosoft składa się ze struktury mikrokomórkowej połączonej cienkimi kapilarami, spienionej do określonej gęstości, która określa jej elastyczność w porównaniu z piankami poliuretanowymi. Jest higieniczna i oddychający, o ekstremalnej zdolności do wchłaniania, a następnie odparowywania wilgoci. Eliosoft produkowany jest w wodzie, łącząc spieniony poliuretan i dwa rodzaje polieterów, które zapewniają materiałowi optymalną sztywność i trwałość. Eliosoft charakteryzuje się doskonałymi właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi, a w połączeniu z piankami Memoform i Elioform równoważy optymalną miękkość i mocne podparcie.

  WISKOZA

  Jest naturalną, delikatną tkaniną z oczyszczonej celulozy, przyjemną w dotyku. Doskonale odprowadza i odparowuje wilgoć, dzięki czemu materac jest higieniczny i oddycha.

  OUTLAST®

  To specjalny materiał termoaktywny, oryginalnie opracowany przez NASA, jako materiał na skafandry kosmiczne. W swojej strukturze mikrokomórkowej zawiera miliony kuleczek, wyprodukowanych ze specjalnego wosku, który topi się w temperaturze 36°C. W nocy temperatura ciała wzrasta, a nadmiar ciepła jest pochłaniany przez materiał. Kiedy temperatura spada, kuleczki ponownie uzyskują swój kształt i stałą formę oraz uwalniają nagromadzone ciepło.

  Atesty i certyfikaty

  Deklaracja zgodności CE, Wyrób medyczny

  Deklaracja zgodności CE, Klasyfikacja jako Wyrób medyczny Klasy 1 – potwierdza rehabilitacyjne działanie i pozwala użytkownikom z rozpoznaną niepełnosprawnością fizyczną uwzględnić koszt tych produktów wśród tych, które można odliczyć od podatku.

  OEKO-TEX® STANDARD 100 to system certyfikacji oraz badań produktów i półproduktów włókienniczych na wszystkich stopniach ich obróbki. Zapewnia, że produkty włókiennicze nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych.

  OEKO-TEX® STeP gwarantuje wiarygodność i przestrzeganie środków ochrony środowiska na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

  ACA – AMERICAN CHIROPRACTIC ASSOCIATION

  Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyków (Kręgarzy) potwierdza niezwykłe cechy materaca Magnistretch, nowego światowego patentu Magniflex. Materac Magnistretch jako jedyny na rynku łagodzi bóle pleców i regeneruje kręgosłup.

  Na świecie jest tylko sześć firm certyfikowanych przez ACA (największa profesjonalna organizacja amerykańskich kręgarzy). Magniflex stał się członkiem tego prestiżowego klubu dzięki nowemu patentowi - materacowi Magnistretch.

  Opatentowany na całym świecie materac Magnistretch został opracowany przez Magniflex we współpracy z Uniwersytetem w Saragossie. Magnistretch przeszedł wszystkie testy i kontrole wymagane przez protokół ACA, co potwierdza, że ​​korzystne działanie tego materaca pomaga rozciągnąć i rozluźnić kręgosłup oraz udowodnił, że łagodzi ból pleców. Ponadto pomaga użytkownikom radzić sobie z problemami przepukliny dysków międzykregowych, przerwaniem kręgosłupa i problemami z nerwami kręgosłupa.

  Certyfikat, który został przyznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie ACA, jest najwyższą nagrodą dla Magniflex i motywuje nas do kontynuowania badań i rozwoju w dziedzinie regeneracji przez sen. Bycie liderem i oferowanie unikalnych opatentowanych materacy i poduszek jest podstawą filozofii Magniflex.

  Made in Italy

  Włoski certyfikat produkcji, wzornictwa i jakości, który upoważnia do oznaczania produktów MADE IN ITALY. Certyfikat jest gwarancją oryginalnosci pochodzenia włoskich produktów.

  ISO

  Standardy produkcyjne i systemy zarządzania Magniflex są na bieżące audytowane i weryfikowane przez akredytowane międzynarodowe jednostki certyfikujące AJA i UKAS.

  Dlatego produkty Magniflex oraz obsługa klientów, współpraca w kontrahentami i całe zarządzanie firmą są zgodne z normami międzynarodowymi ISO 9001:2008, które gwarantują najwyższą jakość produktów i usług.

  Warunki gwarancji oraz rejestracjacja przedłużonej gwarancji 

  Warunki gwarancji

  Karta gwarancyjna, instrukcja obsługi i rozpakowania materaca dostępna jest po kliknięciu w link Warunki gwarancji Magniflex.

  Rejestrcja przedłużonej gwarancji

  Aby skorzystać z 12 letniej, przedłużonej gwarancji na wkład materaca należy dokonać rejestracji produktu, klikając w link Rejestracja produktu Magniflex.

  Szczegóły produktu

  Wysokość (cm)
  25
  Twardość materaca
  H2 (miękki)
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  piankowy
  termoelastyczny
  Rodzaj pianki
  termoelastyczna
  wysokoelastyczna
  Wkład materaca - góra
  zimna pianka Eliosoft z opatentowanym rdzeniem Stretch (5 cm)
  Wkład materaca - środek
  zimna pianka Elioform z opatentowanym rdzeniem Stretch (8,5 cm)
  Wkład materaca - dół
  zimna pianka Elioform (8,5 cm)
  Forma dostarczanego materaca
  rolowany
  Gwarancja (lata)
  12
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  12
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Producent
  Magniflex

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.