kolekcja Magnistretch

Kolekcja materaców MAGNISTRETCH ROZLUŹNIA I ROZCIĄGA KRĘGOSŁUP GDY ŚPISZ

Opatentowane technologie zastosowane w kolekcji materaców Magnistretch odpowiednio wpływają na regenerację kręgosłupa. Dwie specjalnie zaprojektoane strefy przesuwają się w przeciwnych kierunkach. Takie rozwiązanie powoduje, że kręgosłup delikatnie rozciąga się w czasie snu.  Wpływa to  na regenerację kręgosłupa, dysków międzykręgowych oraz mięśni pleców. Poprawia również krążenie krwi, rozlożnia spięte nerwy i spowalnia proces zapadznia się kręgosłupa.

Głęboki sen na materacu Magnistretch daje podobny efekt jak 30 minut intensywnych ćwiczeń rozciągających.

„Nowo opracowana konstrukcja materaca oferuje funkcje, które korzystnie wpływają na biomechaniczną regenerację kręgosłupa podczas snu, co prowadzi do lepszej i szybszej regeneracji dysków międzykręgowych oraz rozluźnienia mięśni pleców.“

Antonio Herrera Rodriguez, profesor traumatologii i ortopedii. Koordynator wielodyscyplinarnych badań w Centrum Badań Biomedycznych Mięśniowo-Szkieletowych w Aragonii, pracownik naukowy Uniwersytetu w Saragossie.

System rehabilitacji i aktywnej regeneracji kręgosłupa jest patentem marki Magniflex, został zaprojektowany we współpracy z Uniwersytetem w Saragossie, jest wyjątkowym rozwiązaniem, niespotykanym u innych producentów. Opisane cechy materaca Magnistretch zostały potwierdzone przez Amerykańskie Stowarzyszenie Kręgarzy.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Filtruj ofertę (2 produkty)

Rozmiar materacy

Twardość materaca

Marka

Cena

4 494 zł - 4 995 zł

Typ materaca

Gwarancja (lata)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.