materac piankowy janpol Sirona

Materac Sirona

5 077 zł
Brutto
Wybierz rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Pokrowiec
  • Biox
  • Biaxial
  • Puroactive
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Opis

Materac Sirona

Jest to taki materac, który odkrywasz codziennie na nowo. Im dłużej z niego korzystasz, tym bardziej jesteś przekonany, że odczucie pełnego komfortu materaca oraz zalet każdej warstwy jest możliwe.

Materac Sirona to nowatorski model, jego konstrukcja zbudowana jest z aż pięciu różnych, ultra gęstych pianek, które ułożone zostały według specjalnie opracowanej koncepcji. Wykorzystanie zróżnicowanych gęstości, a także nośności materiałów oraz właściwe dopasowanie ich względem siebie, pozwala na stopniowe dopasowanie się do kształtu ciała. Każda kolejna warstwa aktywuje się i pozwala odczuć swoje właściwości w chwili, gdy jest obciążana. Wyjątkowa gęstość pianek, w połączeniu ze zróżnicowanymi strefami twardości, których jest aż 12 poziomych i 5 pionowych, pozwala na idealny rozkład ciężaru ciała po powierzchni materaca, nawet przy wysokim obciążeniu. A im jest ono większe, tym głębsze warstwy materaca są odczuwalne, całościowo lub tylko w konkretnych jego partiach.

Opatentowana technologia produkcji, umożliwiła połączenie materiałów bez użycia kleju. Pianki dodatkowo wykazują właściwości antyalergiczne. Na ich powierzchni nie rozwijają się roztocza oraz inne szkodliwe mikroorganizmy. Nie deformują się, a ich struktura nie traci właściwości, nawet po wielu latach użytkowania. Anatomiczny kształt stref twardości, w połączeniu z niezwykłą charakterystyką materiałów, umożliwia rozładowanie napięcia mięśniowego.

Górna warstwa materaca, wyczuwalna bezpośrednio pod pokrowcem, to bardzo miękka i oddychająca pianka na bazie wody. Jest niezwykle jedwabista. W dotyku wydaje się być puchem, który delikatnie otula ciało. Podczas jej tworzenia nie są używane szkodliwe dla środowiska środki spieniające, a jedynym spieniaczem jest woda. Struktura pianki gwarantuje nawet o 200% większą i niczym nieograniczoną przepuszczalność powietrza, w porównaniu do pianek tradycyjnych.

Sirona to wyjątkowy model, który zachwyca perfekcyjną kombinacją materiałów. Świetnie dopasowuje się do kształtów ciała, dając wrażenie unoszenia się w obłokach.

Budowa materaca

budowa materaca Sirona

Pokrowiec Biaxial, Biox lub Puroactive.

Kompozycja wyjątkowych pianek o wysokości 25 cm.

Charakterystyka pokrowców

pokrowiec biaxial

Biaxial jest jedyny w swoim rodzaju pokrowcem, który zwiększa elastyczność rdzenia materaca. Dzianina nowej generacji Biaxial charakteryzuje się doskonałą sprężystością punktową, a także rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach. Tkanina jest bardzo trwała, nie traci swojego pierwotnego kształtu i bardzo dobrze okala materac. Zapewnia doskonałe wsparcie kręgosłupa, zmniejszając punkty nacisku. Struktura pokrowca jest bąbelkowa, zapewnia to delikatny masaż ciała. Poprawia krążenie, uspakaja i relaksuje. Ciekawy kształt pokrowca i świetna kompozycja kolorystyczna wpasowują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Skład materiału: 87% poliester, 11% micromodal, 2% elastan.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.


pokrowiec biox

Biox jest pokrowcem stworzonym z miękkiej i naturalnej bawełny. Niewielki dodatek włókien elastanu, sprawia, że materiał idealnie przylega do wkładu i współgra z jego sprężystością. Biel pokrowca powstała poprzez naturalne bielenie, bez użycia szkodliwych związków chemicznych. Bawełna, która została użyta w pokrowcu Biox, bardzo dobrze pochłania i oddaje wilgoć oraz zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Struktura tkaniny nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się szkodliwe mikroorganizmy. Naturalna bawełna jest skuteczną barierą przed alergenami, zapewnia to relaksujący i bezpieczny dla zdrowia sen. Skład materiału: 92% bawełna, 8% elastan.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji niepikowanej.


pokrowiec puroactive

Puroactive jest wysokiej jakości, delikatną w dotyku dzianina, która wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków, uzyskując czyste i świeże środowisko snu. Probiotyki zawarte w powłoce pokrowca zmniejszają ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Wyselekcjonowane kultury bakteryjne są aktywowane poprzez tarcie ciała o powierzchnię pokrowca, pochłaniając wilgoć i oczyszczając powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów. Skład materiału: 88% poliester, 12% wiskoza, pikowany owatą 200g/m2.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

pianka ultra

PIANKA ULTRA
Bardzo gęsta pianka, która posiada właściwości termoelastyczne, zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała. Jest bardzo odporna na odkształcenia i obciążenia

pianka wysokoelastyczna

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA
Jest to specjalny rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości i gęstości. Jej struktura pod wpływem obciążenia, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Jest to niezwykle trwały i stabilny surowiec

pianka poliuretanowa

PIANKA POLIURETANOWA
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

12 stref twardości

12 STREF TWARDOŚCI
Materac posiada aż 12 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu .

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 30 stopniach

PRANIE 30
Pokrowiec Biaxial i Biox może być prany w temperaturze do 30 st.C.

pranie pokrowca w 40 stopniach

PRANIE 40
Pokrowiec Puroactive może być prany w temperaturze do 40 st.C.

gwarancja 15 lat

GWARANCJA 15 LAT
Wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

stelaż regulowany

STELAŻ REGULOWANY
Materac jest odpowiedni do stelaży regulowanych.

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wysokość (cm)
27
Twardość materaca
H3 (średni)
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
wysokoelastyczny
Konstrukcja wkładu materaca
kompozycja 5 pianek o wysokości 25 cm
Pokrowiec
Bioxial, Biox lub Puroactive
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Gwarancja (lata)
15
Gwarancja na wkład materaca (lata)
15
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol

Załączniki

Komentarze (0)

Brak opini

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.