materac New Memory 2.0
materac termoelastyczny perdormire
materac New Memory 2.0
materac termoelastyczny perdormire

Materac New Memory 2.0

2 174 zł
Brutto
Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Pokrowiec
  • Medic+Area
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

NEW MEMORY 2.0

New Memory 2.0 to unowocześniona wersja popularnego materaca New Memory. Pokrowiec Medic+Area jest ekologiczny, bardzo wytrzymały i przyjemny w dotyku. W jego składzie znajduje się wiskoza, dzięki czemu pokrowiec szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz, dbając o mikroklimat w czasie snu. W pokrowiec została wszyta piana Visco Mind®, która daje uczucie miękkości i przyjemnie otula nasze ciało. Lamówka, znajdująca się na krawędzi pokrowca, powoduje idealne przyleganie dwóch materacy leżących obok siebie. Wkład materaca wykonany jest z dwóch warstw. Górna to pianka Visco Mind®, która bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała. Dolna to pianka Waterfoam, służąca jako element podtrzymujący, dając solidne podparcie.


Budowa materaca

 

budowa materaca new memory 2.0Wysokość materaca:
około 18 cm
Wysokość wkładu: około 15 cm

Wypełnienie pokrowca:

Strona A: 2 cm piana Visco Mind - 1.9 KPA
Strona B: WATERFOAM

Twardość materaca

twardość materaca new memory 2.0

 Charakterystyka techniczna

 

piana visco mind

PIANA VISCO MIND®
Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

 

piana waterfoam

PIANA WATERFOAM
Jest wysokoelastyczną pianą, która stanowi podstawę wszystkich materacy Perdormire. Posiada otwartą strukturę komórkową, przez co doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Podczas procesu produkcyjnego spieniana jest przy użyciu wody, eliminuje to konieczność stosowania substancji szkodliwych dla środowiska (CFC). Jest antyalergiczna, nieszkodliwa i obojętna chemicznie. Dostępna jest w wielu gęstościach i nośności, jest trwała, odporna na zużycie i starzenie się.

 

technologia antialergic

ANTYALERGICZNE WYPEŁNIENIE
Pokrowce wypełnione są włóknami o właściwościach antyalergicznych, zapewniają zdrowy i wygodny sen. Włókna te są odporne na pleśń i bakterie. Nadają się również do prania w pralce.

 

pokrowiec Medic+Area

MEDIC+AREA
Pokrowiec Medic+Area to nowy proces produkcji tkanin, jego rezultatem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Dzianina jest sterylna, wolna od pleśni, bakterii i roztoczy. Materiał jest antyalergiczny, do jego produkcji użyto wyłącznie naturalnych surowców, zapewniających wysoki poziom higieny.

 

ściągany pokrowiec

ZDEJMOWANY POKROWIEC
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zamianę stron. Pokrowiec Lyocel Fibre pikowany jest z dwóch stron. Z jednej strony, wypełnieniem jest piana Extra Soft Foam o wysokości 2,5 cm, z drugiej piana Visco Mind o wysokości 2 cm. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania pokrowca do aktualnych potrzeb użytkownika.

 

gwarancja 10 lat

GWARANCJA 10 LAT
Wkład materaca objęty jest 10 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Wysokość (cm)
18
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
3 cm warstwa z piany VISCO MIND® Twardość: 2.2 KPA
Wkład materaca - dół
12 cm warstwa z piany CFC-FREE WATERFOAM Twardość: 3.6 KPA
Pokrowiec
Medic+Area
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Perdormire
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć