materac piankowy PerDormire
materac termoelastyczny ze strefami twardości
Materac Mind Impression 3.0
  materac piankowy PerDormire
  materac termoelastyczny ze strefami twardości
  Materac Mind Impression 3.0

  Materac Mind Impression 3.0

  3 554 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  Pokrowiec
  • Nanotex
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

   

  MIND IMPRESSION 3.0

  MIND IMPRESSION 3.0 jest dedykowany szczególnie dla tych, którzy cenią sobie higienę. Pokrowiec wykonany jest z innowacyjnej tkaniny Nanotex®, która ma własciwości hydrofobowe, przez co nie pochłania żadnych cieczy. Rozlany płyn pozostaje na powierzchni materaca nie przenikając do jego wnętrza. Tkanina pokrowca jest antyalergiczna. Z jednej strony w pokrowiec została wszyta piana Visco Mind®, poprawia ona komfort, rozkłada nacisk po całej powierzchni materaca.
  Wkład materaca wykonany jest z dwóch warstw, górna to piana Visco Mind® o wysokości 6 cm, dolną warstwę tworzy piana Waterfoam o wysokości 15 cm. Dodatkowym atutem jest 5 stref twardości, które powodują, że materac jest bardzo plastyczny, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na zajmowaną pozycję.

  MIND IMPRESSION 3.0 jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy i wygodny sen.


  Budowa materaca

   

  budowa materaca mind impression 3.0


  Wysokość materaca:
  około 23 cm
  Wysokość wkładu: około 20 cm

  Wypełnienie pokrowca:

  Strona A: 2 cm VISCO MIND® - 1.9 KPA
  Strona B: NANOTEX®

  Twardość materaca

  twardość materaca mind impression 3.0

     Charakterystyka techniczna

   

  piana visco mind

  PIANA VISCO MIND®
  Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

   

  piana waterfoam

  PIANA WATERFOAM
  Jest wysokoelastyczną pianą, która stanowi podstawę wszystkich materacy Perdormire. Posiada otwartą strukturę komórkową, przez co doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Podczas procesu produkcyjnego spieniana jest przy użyciu wody, eliminuje to konieczność stosowania substancji szkodliwych dla środowiska (CFC). Jest antyalergiczna, nieszkodliwa i obojętna chemicznie. Dostępna jest w wielu gęstościach i nośności, jest trwała, odporna na zużycie i starzenie się.

   

  pokrowiec Biocell 40 Fusion

  NANOTEX®
  Jest tkaniną nowej generacji, wykorzystuje ona najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Nanotechnologia wykorzystywana jest do zmiany struktury molekularnej włókien, powoduje ona niespotykane właściwości użytkowe. Cząstki NANOTEX® są bardzo małe, a ich niezliczona ilość łączy się z każdą nitką, zmieniając fizyczne właściwości tkaniny. Tkanina nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach. Pokrowiec nie wchłania cieczy, jest hydrofobowy. Rozlany płyn nie przedostaje się do wnęrza materaca, zabezpieczając go na długie lata. Technologia NANOTEX® nie ogranicza swobodnej wymiany powietrza wewnątrz wkładu.

   

  materac medyczny

  CERTYFIKAT MEDYCZNY
  Materac jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy i komfortowy sen.

   

  ściągany pokrowiec

  ZDEJMOWANY POKROWIEC
  Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zamianę stron. Pokrowiec Lyocel Fibre pikowany jest z dwóch stron. Z jednej strony, wypełnieniem jest piana Extra Soft Foam o wysokości 2,5 cm, z drugiej piana Visco Mind o wysokości 2 cm. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania pokrowca do aktualnych potrzeb użytkownika.

   

  gwarancja 10 lat

  GWARANCJA 10 LAT
  Wkład materaca objęty jest 10 letnią gwarancją, pokrowiec objety jest 2 letnią gwarancją

  Wysokość (cm)
  23
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  piankowy
  Rodzaj pianki
  termoelastyczna
  Wkład materaca - góra
  6 cm warstwa z piany VISCO MIND® Twardość: 1.9 KPA
  Wkład materaca - dół
  15 cm warstwa z piany CFC-FREE WATERFOAM Twardość: 4.0 KPA
  Pokrowiec
  Nanotex
  Forma dostarczanego materaca
  na płasko
  Gwarancja (lata)
  10
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  10
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Producent
  Perdormire
  Brak opini

  Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć