materac piankowy splendid comfort
materac termoelastyczny mollyflex
materac nawierzchniowy
 • -20%
materac piankowy splendid comfort
materac termoelastyczny mollyflex
materac nawierzchniowy

Materac SPLENDID Comfort

2 880 zł 3 600 zł -20%
Brutto
Pozostały czas
Rozmiar
 • 80x200
 • 90x200
 • 100x200
 • 120x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200
 • 200x200
Dodatkowy TOPPER wewnętrzny
 • Olmosoff
 • Visco
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Materac SPLENDID Comfort


SPLENDID Comfort jest bardzo komfortowy, a przede wszystkim higieniczny. Odpowiednia twardość materaca została uzyskana poprzez połączenie dwóch warstw pian, takie połaczenie gwarantuje wyjątkowy komfort i stabilne podparcie dla kręgosłupa. Górna warstwa, wykonana z pianki Viscofoam Pneumatic® jest miękka i przytulna, odpowiednio rozkłada nacisk ciała, redukując ucisk. Dolna warstwa to wysokoelastyczna pianka Polilattex® stabilnie podpiera, utrzymując ciało we właściwej pozycji. Wysokość i design materaca sprawia, iż idealnie będzie nadawał się do łóżek kontynentalnych i ramowych.
Pokrowiec materaca wykonany jest z ekskluzywnej białej tkaniny SilverSafe. Łączy w sobie srebro oraz węgiel. Srebro tworzy bardzo dobrą barirę dla bakterii, roztoczy i grzybów. Włókno węglowe/carbon eliminuje ładunki elektrostatyczne, również te które znajdują się na powierzchni naszej skóry. Tkanina nie elektryzuje się i nie przywiera do niej kurz. Dodatkowo własnością pokrowca jest regulacja temperatury podczas snu, dzięki zastosowaniu innowacyjnej piany I-fo@m z żelowymi mikrokapsułami PCM.

SPLENDID Comfort jest materacem dla osób ceniących komfort, luksus i higienę. Dedykowany dla osób poszukujących odpowiedniego dopasowania i wyjątkowego komfortu. Sztywność materaca zapewnia dolna część wkładu, wykonana z wysokoelastycznej pianki Polilattex® firm, o gęstości 32 kg/m3 oraz stabilnośi 3.6 KPA, o wysokości 19 cm. Wierzchnia warstwa wkładu wykonana jest z pianki Viscofoam Pneumatic®, o gęstości 50 kg/m3 oraz stabilności 1.9 KPA, o wysokości 6 cm. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, zwiększając komfort snu, a także zapewnia punktowe rozłożenie nacisku.

Materac jest wyposażony w dodatkowy TOPPER wewnętrzny. Umieszony jest on pomiędzy wkładem, a pokrowcem. Nadaje dodatkową miękkość i sprężystość materaca, zwiększając komfort i dopasowanie. TOPPER wewnętrzny dostępny jest w dwóch opcjach:

 • pianka Visco Elastic Piramidal Shape o gęstości 45 kg/m3, podnosi komort snu
 • Olmosoff o gęstości 35 kg/m3, nadaje sprężystość oraz zwiększa przewiewność materaca


Materac SPLENDID Comfort jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Wysokość materaca: około 30 cm

produkt medycznypianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychnośność materaca do 150 kg10 letnia gwarancja na wkład materaca

Budowa materaca

budowa materaca asplendid comfort

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec SilverSafe

Pokrowiec SilverSafe

Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny SilverSafe, jej struktura posiada impregnację srebrem. Srebro zapewnia właściwą ochronę przed groźnymi dla nas mikroorganizmami, takimi jak: bakterie, roztocza oraz grzyby. Pokrowiec pikowany jest dwoma rodzajami pianek. Pierwsza, to materiał I-fo@m, jest innowacyjną technologią, która pozwala łączyć piankę z żelem. Dzięki temu, otrzymujemy aktywny efekt regulacji temperatury podczas snu. Druga warstwa pianki to Polygel, miękki sprężysty i przewiewny materiał podnoszący komfort snu a także zwiększający odprowadzanie wilgoci z materaca.

Skład pokrowca: srebro, karbon, włókno antyalergiczne, wiskoza, poliester.

Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC. Wygodne uchwyty ułatwią ułożenie materaca we właściwym miejscu.

Komfort - skala twardości

twardość materaca splendod comfort

Atesty i certyfikaty

certyfikaty splendid comfort

OEKO-TEX® Standard 100

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

CertiPUR™

Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

Wypełnienie pokrowca - przewiewna pianka Polygel o wysokości 2 cm odprowadzająca wilgoć oraz pianka Visco I-fo@m o wysokości 2 cm z kapsułkami żelowymi PCM do regulacji temperatury. Pokrowiec z efektem chłodzenia.

Pokrowiec materaca Splendid Comfort wykonany jest z innowacyjnej dzianiny Silver Safe, która zawiera wiskozę z dodatkiem srebra i karbonu. To połączenie ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu się we wnętrzu materaca, a także ma działanie antybakteryjne i antystatyczne.

OLMO® MEMORY BIO CRYSTAL

Pianki Bio Crystal zawierają kryształy, które emitują energię w postaci światła i wibracji w ilości odpowiedniej dla naszego organizmu. Osoby wypoczywające na materacach zawierających kryształy mają bardziej rozluźnione mięśnie i układ nerwowy, co pozwala na lepszy wypoczynek nawet w krótkim okresie. Kryształy są wieczne i niełamliwe, dlatego korzystne właściwości pianek Crystal są trwałe.

Olmo Giuseppe SpA jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych pian poliuretanowych. Najnowocześniejsze i stale aktualizowane technologie produkcji, badania innowacyjnych produktów pod względem wydajności i niezawodności, kontrolowana i certyfikowana jakość oraz nieustanne zaangażowanie w pełną ochronę środowiska to zasady obowiązujace w firmie od jej założenia w lata 50-tych. XX wieku. Z tego powodu Olmo Giuseppe SpA jest czymś więcej niż wielką firmą zorientowaną na postęp, ale przewodnim punktem odniesienia dla swojego sektora.

Wysokość (cm)
33
Twardość materaca
H4 (twardy)
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
pianka Viscofoam Pneumatic o wysokości 6 cm
Wkład materaca - dół
pianka wysokoelastyczna Polilattex medium o wysokości 19 cm
Pokrowiec
SilverSafe
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Mollyflex
Wyrób medyczny
Tak
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć