materac termoelastyczny argento therapy
materac piankowy mollyflex
  materac termoelastyczny argento therapy
  materac piankowy mollyflex

  Materac ARGENTO Therapy

  5 040 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  Dodatkowy TOPPER wewnętrzny
  • bez toppera
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Opis

  Materac AGRENTO Therapy


  ARGENTO Therapy jest materacem o podwyższonej twardości. Dedykowany dla osób, które nie lubią nadmiernego zapadania się w materac oraz dla często zmieniających pozycję podczs snu. Zmiana pozycji na twardszym podłożu jest dużo łatwiejsza i nie wymaga wysiłku. Sztywność materaca zapewnia dolna część wkładu, wykonana z wysokoelastycznej pianki Polilattex® firm, o gęstości 32 kg/m3 oraz stabilnośi 3.6 KPA, o wysokości 19 cm. Wierzchnia warstwa wkładu wykonana jest z pianki Viscofoam Pneumatic®, o gęstości 50 kg/m3 oraz stabilności 1.9 KPA, o wysokości 2 cm. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury, zwiększając komfort snu, a także zapewnia punktowe rozłożenie nacisku.

  Opcjonalnie materac może być wyposażony w dodatkowy TOPPER wewnętrzny. Umieszony jest on pomiędzy wkładem, a pokrowcem. Nadaje dodatkową miękkość i sprężystość materaca, zwiększając komfort i dopasowanie. TOPPER wewnętrzny dostępny jest w dwóch opcjach:

  • pianka Visco Elastic Piramidal Shape o gęstości 45 kg/m3, podnosi komort snu
  • Olmosoff o gęstości 35 kg/m3, nadaje sprężystość oraz zwiększa przewiewność materaca

  TOPPER wewnętrzny zwiększa wysokość zamówienia o około 4 cm.

  Materac Argento Therapy jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

  Wysokość materaca: około 26 cm

  produkt medycznypianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćmaterac posiada warstwę pianki miękki dotykekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięmaterac antyalergicznymaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 30 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychnośność materaca do 150 kg10 letnia gwarancja na wkład materaca

  Budowa materaca

  budowa materaca argento therapy

  Charakterystyka pokrowca

  pokrowiec SilverSafe

  Pokrowiec SilverSafe

  Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny SilverSafe, jej struktura posiada impregnację srebrem. Srebro zapewnia właściwą ochronę przed groźnymi dla nas mikroorganizmami, takimi jak: bakterie, roztocza oraz grzyby. Pokrowiec pikowany jest dwoma rodzajami pianek. Pierwsza, to materiał I-fo@m, jest innowacyjną technologią, która pozwala łączyć piankę z żelem. Dzięki temu, otrzymujemy aktywny efekt regulacji temperatury podczas snu. Druga warstwa pianki to Polygel, miękki sprężysty i przewiewny materiał podnoszący komfort snu a także zwiększający odprowadzanie wilgoci z materaca.

  Skład pokrowca: srebro, karbon, włókno antyalergiczne, wiskoza, poliester.

  Pokrowiec może być prany w temp. do 30oC. Wygodne uchwyty ułatwią ułożenie materaca we właściwym miejscu.

  Komfort - skala twardości

  twardość materaca argento therapy

  Atesty i certyfikaty

  certyfikaty argento therapy

  OEKO-TEX® Standard 100

  Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

  CertiPUR™

  Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

  Wypełnienie pokrowca - przewiewna pianka Polygel o wysokości 2 cm odprowadzająca wilgoć oraz pianka Visco I-fo@m o wysokości 2 cm z kapsułkami żelowymi PCM do regulacji temperatury. Pokrowiec z efektem chłodzenia.

  Pokrowiec materaca Argento Therapy wykonany jest z innowacyjnej dzianiny Silver Safe, która zawiera wiskozę z dodatkiem srebra i karbonu. To połączenie ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu się we wnętrzu materaca, a także ma działanie antybakteryjne i antystatyczne.

  Szczegóły produktu

  Wysokość (cm)
  26
  Twardość materaca
  H4 (twardy)
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  piankowy
  Rodzaj pianki
  termoelastyczna
  Wkład materaca - góra
  pianka Viscofoam Pneumatic o wysokości 2 cm
  Wkład materaca - dół
  pianka wysokoelastyczna Polilattex firm o wysokości 19 cm
  Pokrowiec
  SilverSafe
  Forma dostarczanego materaca
  rolowany
  Gwarancja (lata)
  10
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  10
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Producent
  Mollyflex
  Wyrób medyczny
  Tak
  11707

  Komentarze (0)

  Brak opini
  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.