materac sealy hybrid style
materac hybrydowy sealy
materac sealy hybrid style
materac hybrydowy sealy

Sealy Hybrid Classic

3 990 zł
Brutto
Rozmiar
  • 90x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Trochę o Sealy

1881 był rokiem, w którym wszystko się zaczęło. W małym mieście Sealy, w Teksasie, Daniel Haynes stworzył coś specjalnego. Coś prostego, ale odmieniającego życie, był to materac wypełniony bawełną. Zrobił go dla swojej rodziny, przyjaciół.

Wieści rozchodziły się dalej. Choć obecne materace różnią się od pierwowzoru Daniela Haynes’a, jednak wciąż tworzone są z tą samą pasją oraz z najnowocześniejszą technologią, by zapewnić najlepszy i najzdrowszy sen. Niezmiennie od 1881 roku.

Niestrudzone zapewnianie komfortu
Sealy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najwyższą jakość. Każdego dnia i każdej nocy, zespół testuje trwałe i luksusowe materiały, by zapewnić komfort i wygodę na lata. Dzięki temu niestrudzonemu poświęceniu Sealy jest preferowanym wyborem dla wielu wiodących marek hotelowych na świecie. Sealy ściśle współpracujemy z wiodącymi ekspertami z branży, zawsze starając się zapewnić podparcie, na które zasługujesz.

Zaprojektowany na całe życie
Wspieranie Ciebie i Twojej rodziny jest sercem każdego produktu Sealy. Nie prowadzisz zwykłego życia, więc nie zasługujesz na zwykłe łóżko. Każdy materac Sealy został zaprojektowany, aby wspierać plecy, ciało i Twoje życie.

Dlaczego Hybrid?
Większość materaców dostępnych w sprzedaży, wykonana jest z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i kilku warstw pianek zapewnia równowagę miedzy komfortem, a podparciem. Górna połowa składa się z wielu warstw komfortowych pianek, odpowiednio dopasowujących się do kształtu ciała i utrzymujących optymalną temperaturę. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się najlepszym możliwym snem. Dolna część materaca Sealy Hybrid zawiera sprężyny kieszeniowe, które reagują na każdy ruch przez całą noc, zapewniając właściwe podparcie w przytulne wieczory i leniwe poranki.

Materac SEALY Hybrid Classic

SEALY Hybrid Classic jest połączeniem najlepszych technologii. Łączy w sobie wyjątkowy komfort żelowej pianki z pamięcią, z trwałym podparciem, jakie dają sprężyny kieszeniowe. Teraz nie trzeba wybierać między materacem sprężynowym, a piankowym. Podczas, gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid Classic pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i pianki zapewnia równowagę między komfortem, a podparciem.

Górna część materaca wykonana jest z dwóch warstw pianek: 2,5 cm żelowa pianka z pamięcią opticool™ i 5 cm Sealy SuperSoft. Połączone ze sobą pianki zapewniają odpowiedni komfort i dopasowanie się materaca do kształtów naszego ciała, dodatkowym atutem jest technologia Opticool™, która odprowadza nadmiar ciepła, zachowując optymalną temperaturę podczas snu..

Dolna część zbudowana jest sprężyn kieszeniowych Apex™ HS Coils, gwarantują one dopasowane podparcie w połączeniu z redukcją drgań, powodowanych przez ruch drugiej osoby śpiącej na materacu. Krawędzie materaca wykonano w SolidEdge™ HD System, jest to system wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie zwiększający użyteczną powierzchnię snu, aby móc wygodnie rozciągnąć się na łóżku.

Wsparcie lędźwiowe: ekskluzywna technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Pokrowiec ForeverFlex® - zapewnia uczucie otulenia, dzięki materiałowi ForeverFlex®, który nie marszczy się i nie rozciąga, lecz zachowuje elastyczność i otula Twoje ciało podczas snu.

Wysokość materaca: około 29 cm

Gwarancja: 10 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec.

Budowa materaca

sealy hybrid style

2,5 cm żelowa pianka z pamięcią OpticCool™, idealna temperatura. Zastosowana technologia Opticool odprowadza nadmiar ciepła. Pianka żelowa pomaga utrzymać optymalną temperaturę dla komfortowego snu.
5 cm Pianka Sealy SuperSoft
19 cm Sprężyny Apex HS™, Sprężyny kieszeniowe, gwarantują elastyczne podparcie i ograniczają przenoszenie drgań, dzięki czemu cała rodzina może bezpiecznie wskoczyć do łóżka.
2,5 cm Podstawa FlexSupport™

Charakterystyka techniczna

sealy opticool

OptiCool™ Gel Memory Foam
Zaawansowany materiał OptiCool™ to pianka żelowa z pamięcią, pozwalająca efektywnie usunąć nadmiar ciepła.

spreżyny Apex HD Coil

Apex™ HS Coils
Sprężyny kieszeniowe gwarantują dopasowane podparcie w połączeniu z redukcją drgań, powodowanych przez ruch drugiej osoby śpiącej na materacu.

sealy forever flex

ForeverFlex™ Fabric
Zupełnie nowy materiał o atrakcyjnej stylizacji, wyróżniający się najwyższą w swojej klasie elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się i otula nasze ciało.

sealy solid edge system

SolidEdge™ HD System
System wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie zwiększający użyteczną powierzchnię snu, aby móc wygodnie rozciągnąć się na łóżku.

sealy core support center

CoreSupport Center™
Środkowa część materaca została skonstruowana tak, aby zapewniać dodatkowe podparcie dla cięższych partii naszego ciała i zwiększać trwałość materaca.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec ForeverFlex

ForeverFlex®

Pokrowiec wykonany jest z materiału ForeverFlex®, który nie marszczy się i nie rozciąga, lecz zachowuje elastyczność i otula Twoje ciało podczas snu. Wygoda dopełnia jakość.  Dlatego dodaliśmy zdejmowane pokrowce, dzięki czemu można  je łatwo wyprać i utrzymać  w doskonałym stanie.

Wysokość (cm)
29
Twardość materaca
twardy
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
hybrydowy
Rodzaj sprężyn
kieszeniowe
Wkład materaca - góra
Pianka Sealy SuperSoft o wysokości 5 cm
Żelowa pianka z pamięcią opticool™ o wysokości 2,5 cm
Wkład materaca - środek
Sprężyny Apex HS™ o wysokości 19 cm
Wkład materaca - dół
Podstawa FlexSupport™ o wysokości 2,5 cm
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
nie występuje w nietypowych rozmiarach
Producent
Sealy
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć