materac sealy hybrid style
materac hybrydowy sealy
  materac sealy hybrid style
  materac hybrydowy sealy

  Sealy Hybrid Classic

  3 990 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 90x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

   

  Trochę o Sealy

  1881 był rokiem, w którym wszystko się zaczęło. W małym mieście Sealy, w Teksasie, Daniel Haynes stworzył coś specjalnego. Coś prostego, ale odmieniającego życie, był to materac wypełniony bawełną. Zrobił go dla swojej rodziny, przyjaciół.

  Wieści rozchodziły się dalej. Choć obecne materace różnią się od pierwowzoru Daniela Haynes’a, jednak wciąż tworzone są z tą samą pasją oraz z najnowocześniejszą technologią, by zapewnić najlepszy i najzdrowszy sen. Niezmiennie od 1881 roku.

  Niestrudzone zapewnianie komfortu
  Sealy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najwyższą jakość. Każdego dnia i każdej nocy, zespół testuje trwałe i luksusowe materiały, by zapewnić komfort i wygodę na lata. Dzięki temu niestrudzonemu poświęceniu Sealy jest preferowanym wyborem dla wielu wiodących marek hotelowych na świecie. Sealy ściśle współpracujemy z wiodącymi ekspertami z branży, zawsze starając się zapewnić podparcie, na które zasługujesz.

  Zaprojektowany na całe życie
  Wspieranie Ciebie i Twojej rodziny jest sercem każdego produktu Sealy. Nie prowadzisz zwykłego życia, więc nie zasługujesz na zwykłe łóżko. Każdy materac Sealy został zaprojektowany, aby wspierać plecy, ciało i Twoje życie.

  Dlaczego Hybrid?
  Większość materaców dostępnych w sprzedaży, wykonana jest z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i kilku warstw pianek zapewnia równowagę miedzy komfortem, a podparciem. Górna połowa składa się z wielu warstw komfortowych pianek, odpowiednio dopasowujących się do kształtu ciała i utrzymujących optymalną temperaturę. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się najlepszym możliwym snem. Dolna część materaca Sealy Hybrid zawiera sprężyny kieszeniowe, które reagują na każdy ruch przez całą noc, zapewniając właściwe podparcie w przytulne wieczory i leniwe poranki.

  Materac SEALY Hybrid Classic

  SEALY Hybrid Classic jest połączeniem najlepszych technologii. Łączy w sobie wyjątkowy komfort żelowej pianki z pamięcią, z trwałym podparciem, jakie dają sprężyny kieszeniowe. Teraz nie trzeba wybierać między materacem sprężynowym, a piankowym. Podczas, gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid Classic pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i pianki zapewnia równowagę między komfortem, a podparciem.

  Górna część materaca wykonana jest z dwóch warstw pianek: 2,5 cm żelowa pianka z pamięcią opticool™ i 5 cm Sealy SuperSoft. Połączone ze sobą pianki zapewniają odpowiedni komfort i dopasowanie się materaca do kształtów naszego ciała, dodatkowym atutem jest technologia Opticool™, która odprowadza nadmiar ciepła, zachowując optymalną temperaturę podczas snu..

  Dolna część zbudowana jest sprężyn kieszeniowych Apex™ HS Coils, gwarantują one dopasowane podparcie w połączeniu z redukcją drgań, powodowanych przez ruch drugiej osoby śpiącej na materacu. Krawędzie materaca wykonano w SolidEdge™ HD System, jest to system wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie zwiększający użyteczną powierzchnię snu, aby móc wygodnie rozciągnąć się na łóżku.

  Wsparcie lędźwiowe: ekskluzywna technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

  Pokrowiec ForeverFlex® - zapewnia uczucie otulenia, dzięki materiałowi ForeverFlex®, który nie marszczy się i nie rozciąga, lecz zachowuje elastyczność i otula Twoje ciało podczas snu.

  Wysokość materaca: około 29 cm

  Gwarancja: 10 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec.

  Budowa materaca

  sealy hybrid style

  2,5 cm żelowa pianka z pamięcią OpticCool™, idealna temperatura. Zastosowana technologia Opticool odprowadza nadmiar ciepła. Pianka żelowa pomaga utrzymać optymalną temperaturę dla komfortowego snu.
  5 cm Pianka Sealy SuperSoft
  19 cm Sprężyny Apex HS™, Sprężyny kieszeniowe, gwarantują elastyczne podparcie i ograniczają przenoszenie drgań, dzięki czemu cała rodzina może bezpiecznie wskoczyć do łóżka.
  2,5 cm Podstawa FlexSupport™

  Charakterystyka techniczna

  sealy opticool

  OptiCool™ Gel Memory Foam
  Zaawansowany materiał OptiCool™ to pianka żelowa z pamięcią, pozwalająca efektywnie usunąć nadmiar ciepła.

  spreżyny Apex HD Coil

  Apex™ HS Coils
  Sprężyny kieszeniowe gwarantują dopasowane podparcie w połączeniu z redukcją drgań, powodowanych przez ruch drugiej osoby śpiącej na materacu.

  sealy forever flex

  ForeverFlex™ Fabric
  Zupełnie nowy materiał o atrakcyjnej stylizacji, wyróżniający się najwyższą w swojej klasie elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się i otula nasze ciało.

  sealy solid edge system

  SolidEdge™ HD System
  System wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie zwiększający użyteczną powierzchnię snu, aby móc wygodnie rozciągnąć się na łóżku.

  sealy core support center

  CoreSupport Center™
  Środkowa część materaca została skonstruowana tak, aby zapewniać dodatkowe podparcie dla cięższych partii naszego ciała i zwiększać trwałość materaca.

  Charakterystyka pokrowca

  pokrowiec ForeverFlex

  ForeverFlex®

  Pokrowiec wykonany jest z materiału ForeverFlex®, który nie marszczy się i nie rozciąga, lecz zachowuje elastyczność i otula Twoje ciało podczas snu. Wygoda dopełnia jakość.  Dlatego dodaliśmy zdejmowane pokrowce, dzięki czemu można  je łatwo wyprać i utrzymać  w doskonałym stanie.

  Wysokość (cm)
  29
  Twardość materaca
  H4 (twardy)
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  hybrydowy
  Rodzaj sprężyn
  kieszeniowe
  Wkład materaca - góra
  Pianka Sealy SuperSoft o wysokości 5 cm
  Żelowa pianka z pamięcią opticool™ o wysokości 2,5 cm
  Wkład materaca - środek
  Sprężyny Apex HS™ o wysokości 19 cm
  Wkład materaca - dół
  Podstawa FlexSupport™ o wysokości 2,5 cm
  Forma dostarczanego materaca
  na płasko
  Gwarancja (lata)
  10
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  10
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  nie występuje w nietypowych rozmiarach
  Producent
  Sealy
  Brak opini

  Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć