Materac ma bezpośredni wpływ na komfort i wygodę naszego snu. Odpowiedni model stanowi prawidłowe podparcie dla kręgosłupa oraz innych części ciała. Zapewnia bezpieczny i zdrowy odpoczynek senny, regenerując organizm oraz mięśnie. Twardość materaca powinna być dobrana do ciężaru osoby na nim śpiącej.

Materace 180x200 cm – rodzaje wypełnienia

Materac 180x200 cm dedykowany jest łóżkom dwuosobowym. Umieszczony może być w każdej ramie, niezależnie od materiału, z jakiego została ona wykonana. Szeroki wachlarz materacy o zróżnicowanym wypełnieniu umożliwia znalezienie idealnego modelu. Powinien być on maksymalnie dopasowany do potrzeb i preferencji użytkownika.

Oferujemy materace do łóżka 180x200 cm:

·         sprężynowe – kieszeniowe, kieszeniowe 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywne, hybrydowe,

·         piankowe – termoelastyczne, wysokoelastyczne,

·         lateksowe – naturalne, syntetyczne, mieszane,

·         medyczne i rehabilitacyjne,

·         nawierzchniowe,

·         dziecięce – niemowlęce, młodzieżowe

·         z kokosem.

Specyfika materacy 180x200 cm

Materac sprężynowy o wymiarach 180x200 cm to solidny model o wytrzymałej konstrukcji. Jest odporny na duże obciążenia, użytkowany może być zatem przez osoby o cięższej wadze. Materac piankowy 180x200 cm charakteryzuje się ogromną sprężystością i elastycznością. Atutem wypełnienia piankowego jest dopasowywanie się powierzchni materaca do ciała osoby na nim śpiącej. Lateksowy materac 180x200 cm to zwiększona elastyczność, która sprosta najbardziej wymagającym klientom. Materac z kokosowym wkładem o wymiarach 180x200 cm to ekologiczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalne materiały.

Oferujemy materace bezpieczne dla zdrowia człowieka. Niezależnie od modelu, każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Antyalergiczny i higieniczny wkład sprawdzi się w łóżku alergika, osoby starszej lub zmagającej się z chorobami układu oddechowego.

Materace o rozmiarze 180x200 cm znajdziesz na naszej stronie, klikając w Materace 180x200 cm.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć