Materac to najważniejszy element łóżka, bezpośrednio wpływający na jakość naszego snu. Bardzo ważne jest dobranie modelu do indywidualnych potrzeb, który stanowić będzie odpowiednie podparcie dla naszego kręgosłupa. Powierzchnia materaca o właściwej elastyczności i sprężystości umożliwi rozluźnienie mięśni podczas nocnego odpoczynku, regenerując organizm.

Materace 90x200 cm – rodzaje wypełnienia

Wkład materaca 90x200 cm powinien być dopasowany do osoby go użytkującej. Niezależnie od modelu, producenci wykorzystują w swoich produktach innowacyjne rozwiązania, które znacząco podnoszą komfort i wygodę snu.

Oferujemy materace do łóżka 90x200 cm:

·         sprężynowe – kieszeniowe, kieszeniowe 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywne, hybrydowe,

·         piankowe – termoelastyczne, wysokoelastyczne,

·         lateksowe – naturalne, syntetyczne, mieszane,

·         medyczne i rehabilitacyjne,

·         nawierzchniowe,

·         dziecięce – niemowlęce, młodzieżowe

·         z kokosem.

Materace do łóżka 90x200 cm bezpieczne dla zdrowia

Twardość materaca uzależniona jest m.in. od ciężaru ciała. Materace sprężynowe 90x200 cm przeznaczone są dla łóżek pojedynczych – np. dzieci bądź nastolatków. Solidna konstrukcja sprzyja rozwojowi młodego człowieka, zapewniając mu bezpieczny sen. Materace do łóżka piankowe 90x200 cm wykonane są ze specjalistycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do sylwetki. Każda część ciała jest odpowiednio podparta, dzięki czemu mięśnie są w pełni rozluźnione. Materac lateksowy 90x200 cm to połączenie pianki, lateksu i mleczka kauczukowego. Elastyczność powierzchni wyróżnia się na tle pozostałych modeli.

Każdy z materacy o wymiarach 90x200 cm cechuje się antyalergicznym i higienicznym wypełnieniem. Wkład nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu oraz roztoczy, a rozwój bakterii jest całkowicie zniwelowany. Prawidłowa wentylacja powietrza i wchłanianie wilgoci pozwalają na użytkowanie materaca zarówno latem, jak i zimą.

Materace o rozmiarze 90x200 cm znajdziesz na naszej stronie, klikając w Materace 90x200cm.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć