Dbamy o dostarczanie naszym klientom materacy maksymalnie dopasowanych do potrzeb. Bogaty wachlarz produktów pozwala na znalezienie idealnego modelu dla niemowlęcia, dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej. Każdy z nich charakteryzuje się elastyczną i sprężystą powierzchnią, która dopasowuje się do kształtu sylwetki. Kręgosłup zapewnione ma właściwe podparcie, dzięki czemu zachowana jest jego prawidłowa krzywizna. Organizm regeneruje się podczas odpoczynku nocnego, umożliwiając odprężenie mięśni.

Materac 80x200 cm – rodzaje

Materace o wymiarach 80x200 cm o zróżnicowanym wypełnieniu dedykowane są osobom śpiącym w łóżku pojedynczym. Umieszczone mogą być w każdej ramie, a ich konstrukcja jest wytrzymała na duże obciążenia.

Oferujemy materace do łóżka 80x200 cm:

·         sprężynowe – kieszeniowe, kieszeniowe 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywne, hybrydowe,

·         piankowe – termoelastyczne, wysokoelastyczne,

·         lateksowe – naturalne, syntetyczne, mieszane,

·         medyczne i rehabilitacyjne,

·         nawierzchniowe,

·         dziecięce – niemowlęce, młodzieżowe

·         z kokosem.

Materac sprężynowy 80x200 cm dedykowany jest miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Stanowi solidne wsparcie dla całego ciała, jednocześnie zapewniając relaksacyjny odpoczynek nocny. Materace piankowe 80x200 cm wykorzystują w swoim wnętrzu specjalistyczne wypełnienie, które dopasowuje się do kształtu ciała. Jego elastyczność znacznie wpływa na wygodę i komfort snu.

Higieniczne i antyalergiczne materace do łóżka 80x200 cm

Niezależnie od rodzaju materaca, każdy z nich wykonany jest z materiałów wysokiej jakości. Wkład materacy 80x200 cm wchłania wilgoć i umożliwia prawidłową wentylację powietrza. Antyalergiczny materiał nie sprzyja rozwojowi bakterii, jednocześnie nie gromadząc kurzu oraz roztoczy. Materac 80x200 cm jest zatem odpowiednim rozwiązaniem dla osób zmagających się z alergią bądź schorzeniami układu oddechowego. Wyposażony w zdejmowany pokrowiec zapewnia higieniczny i bezpieczny sen.

Materace o rozmiarze 80x200 cm znajdziesz na naszej stronie, klikając w Materace 80 x 200 cm.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć