materac sprężynowy multipocket z lateksem

Materac Nolli

2 560 zł
Brutto
Wybierz rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Pokrowiec
  • Pixel
  • Silver Protect
  • Tencel
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Opis

Materac Nolli

Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz co wybrać? Pianka, lateks, a może sprężyny? Materac Nolli rozwieje wszelkie wątpliwości. Wszystkie te elementy połączone zostały w jednym modelu, by zapewnić najwyższą jakość snu. Właściwie dopracowane i specjalnie zaprojektowane połączenie tych trzech materiałów, gwarantuje wyjątkowy komfort snu.

Wnętrze materaca składa się ze sprężyny kieszeniowej o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości, typu multipocket, jej zaletą jest dokładne dopasowanie się do kształtów ciała. Aż 500 małych sprężyn, umieszczonych na każdym metrze kwadratowym materaca, zapewnia perfekcyjne podparcie kręgosłupa. To doskonała baza dla lateksu Ocean Blue, który posiada właściwości termoregulujące. Żelowe kapsułki umieszczone w lateksie, pochłaniają wydzielane ciepło, redukując ilość wilgoci przedostającej się do wnętrza wkładu. Ocean Blue jest przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry, a przy tym trwały i silnie antyalergiczny. Na jego powierzchni nie utrzymuje się kurz, stanowi skuteczną barierę dla rozmnażania się szkodliwych mikroorganizmów.
Zamiast efektu chłodzenia, dostępnego po stronie z lateksem Ocean Blue, materac daje również delikatne otulenie, wystarczy odwrócić go na drugą stronę. Wypełnia ją przyjemna w dotyku i miękka pianka termoelastyczna. Najpierw została zaprojektowana i opracowana dla NASA, a miała swoje zastosowanie chroniąc astronautów w trakcie pokonywania ciśnienia atmosferycznego. Teraz kosmiczne rozwiązanie zostało przeniesione wprost do Twojej sypialni. Miliony drobnych, otwartych komórek zawartych w jej strukturze, reaguje na ciężar i ciepło ciała. Sprawiając, że powierzchnia pianki pod wpływem nacisku i temperatury ciała, przyjmuje postać zgodną z jego kształtem, a po odciążeniu materiał swobodnie powraca do wyjściowego kształtu. Pianka idealnie przylega i otula ciało, ale w żaden sposób go nie uciska. Skutecznie tłumi ruchy pomiędzy śpiącymi partnerami, nie przenosi ruchów jednego partnera na drugiego. Pianka termoelastyczna jest odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy, jest więc odpowiednia dla osób wrażliwych i cierpiących na alergie.

Z materacem Nolli może nie przeniesiesz się od razu w inną galaktykę, ale na pewno poczujesz nieziemski komfort snu.


Budowa materaca

budowa materaca Nolli

Pokrowiec Pixel, Silver Protect lub Tencel.

Lateks Ocean Blue, 65kg/m3 o wysokości 4 cm.
Pianka poliuretanowa T25 o wysokości 1 cm.
Warstwa filcu.
Sprężyna multipocket, 7 stref, 500/m2.
Warstwa filcu.
Pianka poliuretanowa T25 o wysokości 1 cm.
Pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm.

Charakterystyka pokrowców

pokrowiec pixel

Pixel wykonany jest z wysokiej jakości, niezwykle miękkiej dzianiny, jej struktura została uzupełniona o powłokę Sanitized®, która skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Sanitized® chroni tkaninę przed powstawaniem plam i nieprzyjemnych zapachów, a także odpycha roztocza. Specjalnie zaprojektowany wzór tekstury, zapewnia doskonały efekt wizualny, a w połączeniu z pikowaniem daje niezwykłą miękkość i puszystość pokrowca. Pixel nie podrażnia skóry, jest przyjemny w dotyku, skutecznie wspomaga relaksujący sen. Skład pokrowca: 99% poliester, 1% elastan, pikowany owatą 300g/m2.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.


pokrowiec silverprotect

Silver Protect jest wysokiej jakości, bardzo miękką tkaniną, zapewniającą specjalną ochronę antyalergiczną. Struktura materiału została uzupełniona o powłokę zawierającą srebro, zapobiega ona namnażaniu się bakterii i redukuje alergie. Dodatek srebra dodatkowo hamuje elektryzowanie się materiału, pokrowiec przez to nie przyciąga również kurzu, a także wydłuża jego świeżość. Silver Protect usuwa nieprzyjemne zapachy, które towarzyszą rozwojowi drobnoustrojów, zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Skład materiału: 70% poliester, 28% wiskoza, 2% poliamid, pikowany owatą 200g/m2.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.


pokrowiec tencel

Tencel wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny, przyjaznej środowisku, która powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Pokrowiec Tencel posiada wysoki stopień oddychalności, doskonale wchłania wilgoć i szybko przemieszca ją na zewnątrz, reguluje przez to temperaturę ciała i hamuje rozwój bakterii. Tencel ma niezwykle gładką i aksamitną powierzchnię, bardzo delikatną dla skóry. Nie zawiera szkodliwych chemikaliów i nie powoduje podrażnień. Ciekawy sposób pikowania, sprawia, że materiał zyskuje dodatkową miękkość i niezwykłą puszystość. Skład materiału: 60% poliester, 38% lyocel, 1% wiskoza, 1% kaszmir, pikowany owatą 200g/m2.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Charakterystyka techniczna

lateks ocean blue

LATEKS OCEAN BLUE
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

piaka termoelastyczna

PIANKA TERMOELASTYCZNA
Wyjątkowy rodzaj lateksu o właściwościach termoregulujących. Żelowe kapsułki umieszczone w strukturze lateksu pochłaniają ciepło wytwarzane przez ciało, regulują poziom wilgotności przedostającej się do wnętrza materaca

pianka poliuretanowa

PIANKA POLIURETANOWA
To najpopularniejsza pianka stosowana do produkcji materacy. Jest materiałem lekkim, trwałym i odpornym na uszkodzenia. Występuje w wielu gęstościach, dostosowanych do konstrukcji danego materaca

sprezyna multipocket

SPRĘŻYNA MULTIPOCKET
To jedna z lepszych sprężyn kieszeniowych. Charakteryzuje się zdecydowanie lepszym dopasowaniem do kształtu ciała, od tradycyjnych sprężyn kieszeniowych. Gęstość wynosi około 500 sprężyn/m2.

7 stref twardości

7 STREF TWARDOŚCI
Materac posiada aż 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu .

zróżnicowane strefy twardości

ZRÓŻNICOWANE STREFY TWARDOŚCI
Materac posiada dwie różne strony. Różna twardość po każdej ze stron sprawia, że matrac jest bardziej uniwersalny

wentylacja materaca

WENTYLACJA
W materacu zachowany jest optymalny przepływ powietrza dzięki zastosowaniu specjalnych taśm wentylujących lub odpowiedniej budowie wkładu.

materac dwustronny

MATERAC DWUSTRONNY
Materace oznaczony tym symbolem mogą być użytkowane z dwóch stron, odwracanie ich zwiększa żywotność.

zamek rozdzielczy

ZAMEK ROZDZIELCZY
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zdjęcie go z wkładu materaca.

pranie pokrowca w 40 stopniach

PRANIE 40
Pokrowce mogą być prane w temperaturze do 40 st.C.

gwarancja 15 lat

GWARANCJA 15 LAT
Wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec posiada 2 lata gwarancji.

stelaż regulowany

STELAŻ REGULOWANY
Materac jest odpowiedni do stelaży regulowanych.

materiał antyalergiczny

MATERIAŁ ANTYALERGICZNY
Materiał oznaczony tym symbolem nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, a jego struktura blokuje rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów

pokrowiec z uchwytami

UCHWYTY
Pokrowiec Pixel wyposażony został w wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie i odwracanie materaca, gdy tego potrzebujesz.

Skala twardości

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

twardość janpol

MIĘKKI ŚREDNI TWARDY

Szczegóły produktu

Wysokość (cm)
24
Twardość materaca
H3 (średni)
Typ materaca
dwustronny
Rodzaj materaca
sprężynowy
Rodzaj sprężyn
multipocket 7 stref
Wkład materaca - góra
lateks Ocean Blue o wysokości 4 cm, pianka poliuretanowa o wysokości 1 cm, filc
Wkład materaca - środek
7 strefowa sprężyna multipocket o wysokości 12 cm
Wkład materaca - dół
pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm, pianka poliuretanowa o wysokości 1 cm, filc
Pokrowiec
Pixel, SilverProtect lub Tencel
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Gwarancja (lata)
15
Gwarancja na wkład materaca (lata)
15
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Janpol

Załączniki

Komentarze (0)

Brak opini

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.