Kołdry zimowe

Komfort oraz wygoda naszego wypoczynku nocnego zależy w głównej mierze od wyposażenia łóżka. Kołdra i poduszki powinny być maksymalnie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Oferujemy kołdry zimowe, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas chłodniejszych miesięcy, jak i pory letniej.

Kołdry zapewniające zdrowy i bezpieczny sen

Nasz bogaty asortyment umożliwia znalezienie idealnego modelu dla łóżka dziecka, nastolatka, osoby dorosłej bądź starszej. Kołdry zimowe wypełnione są wysokiej jakości wkładem, który nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu, roztoczy oraz bakterii. Nasze produkty są antyalergiczne, doskonale sprawdzą się w przypadku alergików, osób zmagających się ze schorzeniami dróg oddechowych lub przewlekle chorych, które większość czasu spędzają w łóżku. Wypełnienie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego, zapewnia zatem zdrowy i bezpieczny sen.

Elastyczne i puszyste zimowe kołdry

Lekkie, sprężyste oraz miękkie wnętrze kołder gwarantuje właściwą wentylację powietrza. Całkowite zredukowanie gromadzenia się wilgoci możliwe jest dzięki wewnętrznym kanalikom powietrza. Łatwość czyszczenia naszych produktów sprawia, że cechują się one higienicznością, umożliwiającą użytkowanie w warunkach domowych bądź szpitalnych.

Konstrukcja kołder zimowych nie traci z czasem swojego pierwotnego kształtu. Wypełnienie nie przemieszcza się, zapewniając przyjemne otulenie dla całego ciała. Niezależnie od modelu, każdy z nich doskonale dopasowuje się do kształtu i ułożenia naszej sylwetki podczas snu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć