Kołdry puchowe

Sen zapewnia naszemu ciału regenerację po trudach dnia codziennego. Wyposażenie łóżka powinno być zatem maksymalnie dopasowane do naszych potrzeb oraz preferencji. Oferujemy wysokiej jakości kołdry puchowe pochodzące od czołowych producentów. Niezależnie od modelu, każdy z nich cechuje się doskonałą miękkością, puszystością oraz sprężystością.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kołdry puchowe o właściwościach antyalergicznych

Nasze produkty wypełnione są specjalnym wkładem, który nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu, bakterii oraz roztoczy. Kołdry sprawdzą się zatem w łóżku alergika bądź osoby zmagającej się ze schorzeniami układu oddechowego. Prawidłowa wentylacja powietrza gwarantuje bezproblemowe użytkowanie oferowanych przez nas modeli zarówno podczas miesięcy zimowych, jak i upalnych dni. Wnętrze kołder absorbuje oraz usuwa nadmiar wilgoci. Materiał jest w pełni bezpieczny dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego.

Modele wspomagające zdrowy i bezpieczny sen

Kołdry puchowe zapewniają odpowiednie warunki wypoczynku nocnego. Miękka oraz puszysta konstrukcja modelu nie traci z czasem swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu nasze produkty użytkowane mogą być latami. Łatwość w utrzymaniu czystości pozwala na zastosowanie kołder puchowych w warunkach domowych lub szpitalnych. Puch przyjemnie otula całe ciało podczas snu, gwarantując zdrowy odpoczynek. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w łóżku dziecka, nastolatka, osoby dorosłej oraz starszej. Kołdry puchowe użytkowane mogą być również przez osoby przewlekle chore, które spędzają w łóżku większość swojego czasu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć