materac piankowy
materac z pamięcią kształtu
  materac piankowy
  materac z pamięcią kształtu

  Materac MEDICAL X-Static

  3 080 zł
  Brutto
  Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
  Wysyłka do dni roboczych

  Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

   

  Materac MEDICAL X-Static


  MEDICAL X-Static to bardzo nowoczesny materac. Zastosowana nowatorska pianka z pamięcią kształtu Viscofoam, o gęstości 60 kg/m², bardzo dobrze układa się do kształtu ciała, niezależnie od zajmowanej pozycji. Bardzo precyzyjnie redukuje ciśnienie i naciski materaca, poprawiając przepływ krwi. Dlatego również jest to materac mający zastosowanie w profilaktyce medycznej.

  Dolna warstwa materaca wykonana jest z pianki Newlatex, która odpowiednio nacięta tworzy 7 stref twardości, wraz z kolejną warstwą tworzą znakomite podłoże podpierające kręgosłup i mięśnie. Są sprężyste, podobnie jak lateks, zapewniają poczucie komfortu i ograniczją przewracanie się z boku na bok. Górne warstwy wykonane są z pianek, które pod wpływem nacisku i temperatury, odpowiednio układają się do kształtu ciała, zwiększając uczucie komfortu.

  Materac MEDICAL X-Static jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

  Wysokość materaca: około 24 cm

  produkt medycznybariera węglowapianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięsystem wentylacjimaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 60 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychwłókno antyalergicznematerac antybakteryjny10 letnia gwarancja na wkład materaca

  Budowa materaca

  budowa materaca medical x-static

  Charakterystyka pokrowca

  pokrowiec X-static

  Pokrowiec X-Static

  Pokrowiec materaca wykonany jest z nowoczesnej tkaniny X-Static, która posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Osiągnięto je dzięki trwałemu połączeniu jonów srebra z nićmi pokrowca. Tworzą one barierę przeciwko mikroorganizmom, głównie bakteriom, roztoczom i grzybom. Pozwalają na utrzymanie pokrowca w higienicznym stanie. Zastosowanie karbonu pozwala rozładować ładunki elektrostatyczne, dając komfort podczas snu.

  Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.

  Komfort - skala twardości

  twardość materaca medical x-static

  Atesty i certyfikaty

  certyfikaty medical x-static

  OEKO-TEX® Standard 100

  Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

  CertiPUR™

  Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

  SilverSafe

  TKANINA ZE SREBRNYM WŁÓKNEM - jony srebra reagują i wiążą się z enzymami komórkowymi drobnoustroju, hamując aktywność enzymów oraz blokując namnażanie się samych drobnoustrojów. Spośród wszystkich pierwiastków srebro ma najwyższe wartości przewodnictwa elektrycznego. Ta specjalna funkcja umożliwia natychmiastowe rozproszenie łaunków elektrostatycznych.

  X-Sistem Carbon

  PRZYJEMNOŚĆ SPANIA NA MATERACU WYKONANYM Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO. Spanie na materacu wykonanym z tkaniny węglowej pozwala naszemu ciału rozładować nagromadzony ładunek statyczny, dzięki czemu będziesz mógł mieć głębszy sen, a tym samym bardziej wypoczęty. Szacuje się, że podczas korzystania z materaca, korzystne działanie X-Sistem Carbon zmniejsza potrzebę odpoczynku, pozostawiając więcej czasu na życie.

  Wysokość (cm)
  24
  Twardość materaca
  H3 (średni)
  Typ materaca
  jednostronny
  Rodzaj materaca
  piankowy
  Rodzaj pianki
  termoelastyczna
  Wkład materaca - góra
  pianka Olmo Memory Bio Cristal o wysokości 2 cm
  Wkład materaca - środek
  Pianka Memory HD o wysokości 5 cm
  pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 7 cm
  Wkład materaca - dół
  pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 10 cm, 7 stref twardości
  Pokrowiec
  X-static
  Forma dostarczanego materaca
  rolowany
  Gwarancja (lata)
  10
  Gwarancja na wkład materaca (lata)
  10
  Gwarancja na pokrowiec (lata)
  2
  Nietypowy rozmiar
  dostępny na zamówienie
  Producent
  Mollyflex
  Wyrób medyczny
  Tak
  Brak opini

  Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

  Produkt dodany do listy życzeń
  Produkt dodany do porównania.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć