materac piankowy
materac z pamięcią kształtu
  • -18,7%
materac piankowy
materac z pamięcią kształtu

Materac MEDICAL X-Static

Rozmiar
  • 80x200
  • 90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
  • 200x200
Wysyłka do dni roboczych
2 504 zł 3 080 zł -18,7%
Brutto
Pozostały czas

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Materac MEDICAL X-Static


MEDICAL X-Static to bardzo nowoczesny materac. Zastosowana nowatorska pianka z pamięcią kształtu Viscofoam, o gęstości 60 kg/m², bardzo dobrze układa się do kształtu ciała, niezależnie od zajmowanej pozycji. Bardzo precyzyjnie redukuje ciśnienie i naciski materaca, poprawiając przepływ krwi. Dlatego również jest to materac mający zastosowanie w profilaktyce medycznej.

Dolna warstwa materaca wykonana jest z pianki Newlatex, która odpowiednio nacięta tworzy 7 stref twardości, wraz z kolejną warstwą tworzą znakomite podłoże podpierające kręgosłup i mięśnie. Są sprężyste, podobnie jak lateks, zapewniają poczucie komfortu i ograniczją przewracanie się z boku na bok. Górne warstwy wykonane są z pianek, które pod wpływem nacisku i temperatury, odpowiednio układają się do kształtu ciała, zwiększając uczucie komfortu.

Materac MEDICAL X-Static jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Wysokość materaca: około 24 cm

produkt medycznybariera węglowapianka z pamięcią kształtuodprowadza wilgoćekologiczna produkcja bez CFCmaterac antyodleżynowymaterac ortopedycznymaterac odporny na deformowanie sięsystem wentylacjimaterac posiada zdejmowany pokrowiecpranie pokrowca w temperaturze 60 stopni Cmaterac rolowany i pakowany próżniowomaterac odpowiedni do stelaży regulowanychwłókno antyalergicznematerac antybakteryjny10 letnia gwarancja na wkład materaca

Budowa materaca

budowa materaca medical x-static

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec X-static

Pokrowiec X-Static

Pokrowiec materaca wykonany jest z nowoczesnej tkaniny X-Static, która posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Osiągnięto je dzięki trwałemu połączeniu jonów srebra z nićmi pokrowca. Tworzą one barierę przeciwko mikroorganizmom, głównie bakteriom, roztoczom i grzybom. Pozwalają na utrzymanie pokrowca w higienicznym stanie. Zastosowanie karbonu pozwala rozładować ładunki elektrostatyczne, dając komfort podczas snu.

Pokrowiec może być prany w temp. do 60oC.

Komfort - skala twardości

twardość materaca medical x-static

Atesty i certyfikaty

certyfikaty medical x-static

OEKO-TEX® Standard 100

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

CertiPUR™

Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym.

SilverSafe

TKANINA ZE SREBRNYM WŁÓKNEM - jony srebra reagują i wiążą się z enzymami komórkowymi drobnoustroju, hamując aktywność enzymów oraz blokując namnażanie się samych drobnoustrojów. Spośród wszystkich pierwiastków srebro ma najwyższe wartości przewodnictwa elektrycznego. Ta specjalna funkcja umożliwia natychmiastowe rozproszenie łaunków elektrostatycznych.

X-Sistem Carbon

PRZYJEMNOŚĆ SPANIA NA MATERACU WYKONANYM Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO. Spanie na materacu wykonanym z tkaniny węglowej pozwala naszemu ciału rozładować nagromadzony ładunek statyczny, dzięki czemu będziesz mógł mieć głębszy sen, a tym samym bardziej wypoczęty. Szacuje się, że podczas korzystania z materaca, korzystne działanie X-Sistem Carbon zmniejsza potrzebę odpoczynku, pozostawiając więcej czasu na życie.

Wysokość (cm)
24
Twardość materaca
4-5
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Rodzaj pianki
termoelastyczna
Wkład materaca - góra
pianka Olmo Memory Bio Cristal o wysokości 2 cm
Wkład materaca - środek
Pianka Memory HD o wysokości 5 cm
pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 7 cm
Wkład materaca - dół
pianka Newlatex wysokoelastyczna o wysokości 10 cm, 7 stref twardości
Pokrowiec
X-static
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Mollyflex
Wyrób medyczny
Tak
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć