Materac SEALY Majestic
Materac SEALY Majestic

Materac SEALY Majestic

4 490 zł
Brutto
Rozmiar
  • 90x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Wysyłka do dni roboczych

Chcesz z nami porozmawiać lub potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

 

Trochę o Sealy

1881 był rokiem, w którym wszystko się zaczęło. W małym mieście Sealy, w Teksasie, Daniel Haynes stworzył coś specjalnego. Coś prostego, ale odmieniającego życie, był to materac wypełniony bawełną. Zrobił go dla swojej rodziny, przyjaciół.

Wieści rozchodziły się dalej. Choć obecne materace różnią się od pierwowzoru Daniela Haynes’a, jednak wciąż tworzone są z tą samą pasją oraz z najnowocześniejszą technologią, by zapewnić najlepszy i najzdrowszy sen. Niezmiennie od 1881 roku.

Niestrudzone zapewnianie komfortu
Sealy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najwyższą jakość. Każdego dnia i każdej nocy, zespół testuje trwałe i luksusowe materiały, by zapewnić komfort i wygodę na lata. Dzięki temu niestrudzonemu poświęceniu Sealy jest preferowanym wyborem dla wielu wiodących marek hotelowych na świecie. Sealy ściśle współpracujemy z wiodącymi ekspertami z branży, zawsze starając się zapewnić podparcie, na które zasługujesz.

Zaprojektowany na całe życie
Wspieranie Ciebie i Twojej rodziny jest sercem każdego produktu Sealy. Nie prowadzisz zwykłego życia, więc nie zasługujesz na zwykłe łóżko. Każdy materac Sealy został zaprojektowany, aby wspierać plecy, ciało i Twoje życie.

Dlaczego Hybrid?
Większość materaców dostępnych w sprzedaży, wykonana jest z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i kilku warstw pianek zapewnia równowagę miedzy komfortem, a podparciem. Górna połowa składa się z wielu warstw komfortowych pianek, odpowiednio dopasowujących się do kształtu ciała i utrzymujących optymalną temperaturę. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się najlepszym możliwym snem. Dolna część materaca Sealy Hybrid zawiera sprężyny kieszeniowe, które reagują na każdy ruch przez całą noc, zapewniając właściwe podparcie w przytulne wieczory i leniwe poranki.

Materac SEALY Majestic

SEALY Majestic jest połączeniem najlepszych technologii. Łączy w sobie wyjątkowy komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem, jakie dają sprężyny kieszeniowe. Teraz nie trzeba wybierać między materacem sprężynowym, a piankowym. Podczas, gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Prestige pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i pianki zapewnia równowagę między komfortem, a podparciem.

Górna część materaca wykonana jest z trzech warstw pianek: 4 cm Sealy Chill™, 2,5 cm Sealy Comfort Sense™ oraz 4 cm pianka Sealy Support™. Połączone ze sobą trzy pianki zapewniają odpowiedni komfort i dopasowanie się materaca do kształtów naszego ciała.

Dolna część zbudowana jest ze sztywnych sprężyn Response Pro™ HD, w których wykorzystano technologię DuraFlex™: grubsza krawędź materaca, która poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użyteczną powierzchnię spoczynkową materaca. Technologia DuraFlex™ wykorzystuje do tego sztywne sprężyny.

Wsparcie lędźwiowe: ekskluzywna technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Pokrowiec Moisture Protect™ - wykonany jest z tkaniny, która jest chłodna w dotyku. Materiał reguluje wilgotność i temperaturę, aby zapewnić komfortowy i zdrowy wypoczynek.

Wysokość materaca: około 31 cm

Gwarancja: 10 lat na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec.

Budowa materaca

sealy majestic budowa

Pokrowiec z technologią Moisture Protect™ w górnej części. Chłodna w dotyku tkanina regulująca wilgotność i temperaturę, która sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.
4 cm Pianka Sealy Immersion™ z technologią Chill™. Sealy Immersion™ wolniej reagująca zaawansowana pianka memory z komórkami o otwartej strukturze zapewnia lepszą przewiewność i bardziej wygodną powierzchnię spania. Chill™ żelowa pianka z pamięcią, która skutecznie odprowadza nadmiar ciepła.
2,5 cm Pianka Sealy Comfort Sense™, wiskoelastyczna pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała, redukując punkty nacisku oraz zapewniając indywidualny komfort.
4 cm Pianka Sealy Support™, specjalna pianka zbudowana z mikro komórek o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i oddychalności
19 cm Sprężyny Response Pro™ HD, niezależne sprężyny kieszeniowe Response Pro™ HD ułożone w strefach o zróżnicowanym podparciu, około 1010 sprężyn w podwójnym materacu
2 cm Pianka Sealy Support™, specjalna pianka zbudowana z mikro komórek o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i oddychalności
Wzmocnienie boków DuraFlex™, grubsza krawędź materaca, która poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użyteczną powierzchnię spoczynkową materaca. Technologia DuraFlex™ wykorzystuje do tego sztywne sprężyny.

Charakterystyka techniczna

sealy immersion

SEALY IMMERSION™
To wolniej reagująca, zaawansowana pianka memory, jej komórki mają otwartą strukturę, zapewnia to lepszą przewiewność i bardziej wygodną powierzchnię spania.

sealy chill

SEALY CHILL™
Jest żelową pianką z pamięcią, która skutecznie odprowadza nadmiar ciepła.

sealy comfort sense

SEALY COMFORT SENSE™
Wiskoelastyczna pianka, która dopasowująca się do kształtu ciała, redukując punkty nacisku oraz zapewniając indywidualny komfort dla każdego z nas.

sealy foam

SEALY Foam
Specjalna pianka zbudowana z mikro komórek, charakteryzuje się wysoką sprężystością, wytrzymałością i dużą przepuszczalnością powietrza.

sealy moisture protect

MOISTURE PROTECT™
Chłodna w dotyku tkanina, która reguluje wilgotność i temperaturę, sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

sealy dura flex

DURA FLEX™
Grubsza krawędź materaca, która poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użyteczną powierzchnię spoczynkową materaca. Technologia DuraFlex™ wykorzystuje do tego sztywne sprężyny.

wsparcie lędźwiowe

WSPARCIE LĘDŹWIOWE
Ekskluzywna technologia dedykowana jest najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie środkowej części materaca, w której skoncentrowane jest 50% masy ciała.

gwarancja 10 lat

GWARANCJA 10 LAT
Wkład materaca objęty jest 10 letnią gwarancją producenta, pokrowiec natomiast posiada standardową 2 letnią.

posturepedic technology

POSTUREPEDIC™ TECHNOLOGY
Każda część naszego ciała wymaga innego rodzaju podparcia. Dlatego też opracowana została technologia Posturepedic™, zapewnia odpowiednie wsparcie najcięższej części ciała. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu technologia Posturepedic™ zawiera w sobie wysokiej jakości materiały oraz najnowocześniejszą technologię, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Charakterystyka pokrowca

pokrowiec Moisture Protect

Moisture Protect™

Moisture Protect™ - pokrowiec wykonany jest z tkaniny, która jest chłodna w dotyku. Materiał reguluje wilgotność i temperaturę, aby zapewnić komfortowy i zdrowy wypoczynek.

Wysokość (cm)
31
Twardość materaca
twardy
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
hybrydowy
Wkład materaca - góra
pianka Sealy Chill™ o wysokości 4 cm
pianka Sealy Comfort Sense™ o wysokości 2,5 cm
pianka Sealy Support™ o wysokości 4 cm
Wkład materaca - dół
sprężyny Response Pro™ HD o wysokości 19 cm
Forma dostarczanego materaca
na płasko
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Sealy
Wyrób medyczny
Nie
Brak opini

Chcesz z nami porozmawiać, negocjować cenę, nie wiesz jak dobrać materac? Zadzwoń 95 7288 239 lub 500 223 329.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć