Łóżko to serce sypialni, jego istotą jest natomiast materac. Prawidłowo dobrany model zapewnia właściwe podparcie kręgosłupowi oraz każdej części naszego ciała. Solidna konstrukcja sprawia, iż odpoczynek nocny jest przyjemny, zdrowy i bezpieczny. Producenci zapewniają nam możliwość wyboru idealnego materaca spośród różnych rodzajów.

Materace 160x200 cm o zróżnicowanym wkładzie

Materac 160x200 cm użytkowany może być przez dorosłych, nastolatków oraz dzieci, bowiem nie istnieją ograniczenia wiekowe odnośnie rozmiaru materaca. Najważniejsze jest dopasowanie jego grubości do własnych potrzeb i indywidualnych preferencji. Rodzaj wypełnienia materaca zależy m.in. od ciężaru ciała, dlatego według tego kryterium warto kierować się podczas wyboru właściwego modelu dla siebie.

Oferujemy materace do łóżka 160x200 cm:

·         sprężynowe – kieszeniowe, kieszeniowe 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywne, hybrydowe,

·         piankowe – termoelastyczne, wysokoelastyczne,

·         lateksowe – naturalne, syntetyczne, mieszane,

·         medyczne i rehabilitacyjne,

·         nawierzchniowe,

·         dziecięce – niemowlęce, młodzieżowe

·         z kokosem.

Materac 160x200 cm bezpieczny dla zdrowia

Materace sprężynowe 160x200 cm cechują się ogromną wytrzymałością, sprawdzą się zatem u osób o cięższej wadze. Wybierane są zazwyczaj przez zwolenników klasyki, jednak innowacyjne rozwiązania w modelach kieszeniowych i multipocket znacznie odróżniają obecne modele od tych, znanych nam sprzed kilkunastu lat. Piankowe materace 160x200 cm wykorzystują w swoim wnętrzu specjalistyczny wkład, który pod wpływem ciepła ciała dopasowuje się do kształtu sylwetki. Materace lateksowe 160x200 cm wyróżniają się spośród innych modeli ogromną elastycznością i sprężystością. Modele wypełnione naturalnym wkładem w postaci włókien kokosowych dedykowane są zwolennikom ekologicznych rozwiązań.

Zastosowane w naszych materacach wypełnienie cechuje się antyalergicznym i higienicznym charakterem. Niezależnie od rodzaju materaca, każdy z nich jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Materace o rozmiarze 160x200 cm znajdziesz na naszej stronie, klikając w Materace 160x200 cm.

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć