Materac o odpowiednim wypełnieniu gwarantuje spokojny i zdrowy sen. Jego rodzaj oraz twardość zależy od potrzeb i indywidualnych preferencji. Bardzo ważne jest dobranie modelu, który stanowić będzie odpowiednią powierzchnię dla naszego ciała. Solidna konstrukcja powinna podpierać kręgosłup oraz zapewniać sylwetce naturalne ułożenie. Podczas nocnego odpoczynku nasze mięśnie regenerują się, przygotowując organizm na trudy dnia codziennego.

Materace 120x200 cm o uniwersalnym charakterze

Materac o wymiarach 120x200 cm to optymalny rozmiar, dedykowany każdemu rodzajowi łóżka. Umieszczony może być w ramie, niezależnie od materiału, z jakiego została ona wykonana. Wypełnienie materaca powinno być maksymalnie dopasowane do użytkownika. Różnorodność wkładu sprawia, iż bez problemu każdy znajdzie idealny model dla siebie.

Oferujemy materace do łóżka 120x200 cm:

·         sprężynowe – kieszeniowe, kieszeniowe 7 stref, multipocket, multipocket 7 stref, interaktywne, hybrydowe,

·         piankowe – termoelastyczne, wysokoelastyczne,

·         lateksowe – naturalne, syntetyczne, mieszane,

·         medyczne i rehabilitacyjne,

·         nawierzchniowe,

·         dziecięce – niemowlęce, młodzieżowe

·         z kokosem.

Jaki model materaca 120x200 cm wybrać?

Materace sprężynowe 120x200 cm wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Modele kieszeniowe bądź multipocket zapewniają właściwe podparcie dla każdej części ciała. Odporne są na duże obciążenia, sprawdzą się zatem u osób o ciężej wadze. Piankowe materace do łóżka 120x200 cm wykonane są z pianki, która pod wpływem ciepła ciała dopasowuje powierzchnię materaca do kształtu sylwetki. Lateksowe modele gwarantują zwiększoną sprężystość i elastyczność – przeznaczone są dla osób, którym zależy na zwiększeniu jakości snu.

Dostarczamy materace o antyalergicznym i higienicznym wkładzie, odporne na bakterie, kurz oraz roztocza. Materac do łóżka 120x200 cm nie wchłania wilgoci, zapewniając właściwą wentylację powietrza.

Materace o rozmiarze 120x200 cm znajdziesz na naszej stronie, klikając w Materace 120x200 cm.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć